banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Gizligider Adeta Miting Yapıyor

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 3. Sıra Milletvekili Adayı Av. Ebubekir Gizligider Gülşehir’e bağlı köylerde ziyaretlerine devam ediyor.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Gizligider Adeta Miting Yapıyor
21 Nisan 2015 Salı 18:29

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 3. Sıra Milletvekili Adayı Av. Ebubekir Gizligider Gülşehir’e bağlı köylerde ziyaretlerine devam ediyor.
AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Av. Ebubekir Gizligider seçim çalışmalarına Gülşehir’in köylerinde devam ediyor. Bugün ilk olarak Gülşehir’in Emmiler köyünü ziyaret eden Gizligider köylülerin büyük bir ilgisiyle karşılaştı. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Kürşat Koç, AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Feride Bitirim ve partililer ise Emmiler köyünde vatandaşlarla bir araya gelen Gizligider adeta mini bir miting düzenliyor. AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Ebubekir Gizligider burada yaptığı konuşmada vatandaşlara AK Parti hükümeti tarafından yapılan hizmetlerin yanı sıra bundan sonra yapılacak olan hizmetler konusunda da bilgiler verirken biz halkın efendisi olmaya değil hizmetkar olmaya talibiz açıklamasında bulundu.
Emmiler köyünde vatandaşlar ise AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 3. Sıra Milletvekili Adayı Av. Ebubekir Gizligider’e bugüne kadar yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederken 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerde kendilerine tam destek vereceklerinin sözünü verdiler.


 


Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Haberini üye olmayan sitelerin kullanması yasaktır.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
halil ibrahim - 3 yıl önce
nevşehirliler karar sizin ya bakan çocuklarına oy vereceksiniz yada vatan çocuklarına..
Avatar
nevcity - 3 yıl önce
valla sayın gizligider gideceğini anladı son çırpınışlarını yapıyor
Avatar
Yorumcu - 3 yıl önce
sayın vekil. bunları vekillik sürecinde de yapsaydınız ya? nerelerdeydiniz bunca zamandır?
Avatar
siyasetçi - 3 yıl önce
uçhisara da bekleriz sayın vekil yerel seçimlerde bizleri hiç yalnız bırakmadınız ya genel seçimde de biz sizi yalnız bırakmayacağız
Avatar
66 lı - 3 yıl önce
boşa çırpınmayın yine 3 0 olacak
Avatar
FİLİNTA MUSTAFADAN @YORUMCYA - 3 yıl önce
yorumcu vakilin çalışma listesi facebook adresinde var bakta gör neler yapmış 4 yılda.
Avatar
NÜKREDİT - 3 yıl önce @FİLİNTA MUSTAFADAN @YORUMCYA
fi̇li̇nta ci̇ddan boş adamsin çalima li̇steleri̇ne bakarsin ancak.madem çaliştilar tüi̇k i̇şkur ve hazi̇ne veri̇leri̇ndeki̇ ekonomi̇ni̇n 12 yillik hali̇ neden böyle anlatsana?
Avatar
ÜZGÜN AKP Lİ - 3 yıl önce
ilk defa bu gizligider yüzünden oy vermicem akpye.bu adama oy vermemek memlekete en büyük hizmet.partiyi babasinin çiftliğine çevirdi.