banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları düzenlenen toplantıyla tanıtıldı

07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak 25. Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri öncesinde AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider düzenlenen görkemli bir program ile basına ve kamuoyuna tanıtıldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları düzenlenen toplantıyla tanıtıldı
13 Nisan 2015 Pazartesi 20:04

banner143
banner134
 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak 25. Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri öncesinde AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider düzenlenen görkemli bir program ile basına ve kamuoyuna tanıtıldı.

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan Taner Yıldız’ın katılımlarıyla Kapadokya Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programda, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Milletvekili Adayları Mustafa Açıkgöz, Murat Gökt ürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, Gençlik Kolları Başkanı Rauf Yanar, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, STK temsilcileri ve partililerde hazır bulundu

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver 7 Haziran akşamında Nevşehir’de dördüncü kez 3 milletvekilini de kazanacaklarına inandıklarını belirtti.

Tanrıver, 2002 yılından beri AK Parti’nin katıldığı seçimlerin bir demokrasi şöleni içerisinde geçtiğini belirterek, 7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri ile de çıtayı daha yükseklere taşımayı hedeflediklerini belirtti.

Tüm parti teşkilatları olarak, 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için çalışmaların startını verdiklerini ifade eden Tanrıver; “bundan sonraki süreçte 2023 vizyonuna uygun bir Türkiye düşüncesi ile çalışmalarımızı yürüteceğiz” dedi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ise iki dönemdir milletvekili olarak görev yapan ve Nevşehir’e birçok hizmetleri olan Milletvekili Ahmet Erdal Feralan’a teşekkür ederek; “AK Parti Nevşehir’de 7 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimlerde yeniden üç milletvekili kazanacaktır. Bundan kimsenin en küçük bir şüphesi bulunmasın. Aramıza yeni katılan Mustafa kardeşimize de hoş geldin diyorum. Bizim partimizde dostluk, kardeşlik vardır. İşte bu yüzden AK Parti iktidardır’’ dedi. AK Parti Nevşehir 1.sıra Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz’de konuşmasında; “7 Haziran seçimlerinde Allah’ın izni ile yeniden 3-0 yapacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ben 7 Haziran tarihinde oy kullanacak olan vatandaşlarımıza bir şey söylemek istiyorum. Oy kullanmaya giderken nüfus cüzdanlarınızı unutmayın. Bunun yanı sıra 17 Aralık operasyonlarını unutmayın. Paralel yapının saldırılarını unutmayın. Suriye’yi, Filistin’i, Arakan’ı unutmayın’’ diye konuştu. AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 2. Sıra Milletvekili adayı Murat Göktürk ise; “AK Parti olarak her zaman hizmetlerin üstüne koyarak çalışma yapıyoruz. Bugüne kadar bizler Nevşehir için elimizden geleninin en iyisini yapmaya gayret ettik. Bundan sonra da yine sizlerin destekleriyle hizmet etmeye devam edeceğiz. İnanıyorum ki Nevşehir yine AK Parti diyecektir’’ dedi. AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 3. Sıra Milletvekili Adayı Ebubekir Gizligider’de konuşmasında; “AK Parti olarak Nevşehir’de yeni bir oy rekoru kıracağız Allah’ın izniyle, bizler seçim çalışmalarımıza başlamış bulunuyoruz. İki gündür köy ziyaretlerimizde vatandaşlarımız bizlere büyük bir ilgi gösteriyorlar.. Ancak Nevşehir’e gelen hizmetlerin önüne geçecektir. Ama sizler buna alışık değilsiniz. Çünkü Nevşehir artık hizmet edilmek istiyor. Nevşehir’e hizmet için ise yine tek adres AK Parti’dir’’ diye konuştu. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ise, Nevşehir’de bulunmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek, ‘’AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday tanıtım toplantımızda aranızda bulunmaktan dolayı son derece mutluyum. Milletvekili kardeşlerimiz her zaman Nevşehir’e en iyi hizmeti nasıl götürebilirizin peşinde oldular. Şuan aramıza yeni katılan milletvekili adayımız Mustafa Açıkgöz’de aynı şekilde hizmet için aday olmuştur. Ben inanıyorum ki Nevşehir dördüncü kez üç milletvekilini Meclise gönderecektir’’ diye konuştu. Konuşmaların ardından ise Bakan Taner Yıldız’a İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver tarafından Hitit işlemeli tabak hediye edildi.

Program Ak Parti Milletvekili aday adaylarına İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver tarafından yapılan plaket taktimi ile sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KapadokyLı - 3 yıl önce
Hayalde gör düşte gör nennide feridem nenni yani bu bi hayal akp zihniyeti cok şükür btecek chp geliyor nevşehirde
Avatar
vatansever - 3 yıl önce
Hayal devri bitti vatandaş uyanıyor
Avatar
süper emekliler - 3 yıl önce
kazanamayan vekiller ömür boyu aylık 7500 tl süper emekli maaşı alacaklar ödül mü bu ceza mı???