banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider Teşekkür Etti -Videolu-

Nevşehir AK Parti Milletvekili Ebubekir Gizligider, 'Nevşehir O'nu Okuyor' kampanyasını düzenleyen, emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerini sunduğunu belirtti.

27 Şubat 2013 Çarşamba 15:38

banner143
banner134

 Nevşehir AK Parti Milletvekili Ebubekir Gizligider, 'Nevşehir O'nu Okuyor' kampanyasını düzenleyen, emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerini sunduğunu belirtti. Gizligider, internet sayfası üzerinden ulaşılan seviyenin ise yarışmanın ilgi çeken bir organizasyon olduğunu kanıtladığını ifade etti.

 

Gizligider, kampanya hakkında yaptığı açıklamada, "Yaşadığımız dünyada en çok Peygamberimizi (SAV) okumaya ve anlamaya ihtiyaç duyuyoruz. Çünkü O'nu okumaya en çok bu dönemlerde ihtiyacımız var. Gerek İslam dünyasının gerekse de insanlığın yeryüzünde yaşadığı sıkıntılar ve acılar araştırılsa, Efendimizi anlayamamaktan kaynaklandığı anlaşılır. Bu kapsamda Peygamber Efendimizin hayatını hangi kaynaktan olursa olsun doğru bir biçimde anlayarak, ondan bilgiler almak her Müslüman'ın üzerinde bir görev olduğu gibi insanlığın üzerinde de bir görevdir. Rahmet Peygamberi bütün aleme, insanlara öğütler vermiş. En son Veda Hutbesi'nde, 'Ey insanlar' demiş, tavsiyelerde bulunmuş. Yeniden Efendimizi anlamaya, kendimizi de bu noktada kontrole tabi tutmaya ihtiyacımızın olduğu günlerde olduğumuzu düşünüyorum." dedi.

 

Milletvekili Ebubekir Gizligider, kampanya için oluşturulan internet sitesinde ziyaretçi sayısının 25 bini, yarışmaya katılanların ise 14 bini aşmasını ise "Çok ciddi bir gösterge. Çok takdire şayan bir rakam. Tabii ki, daha da artacak diye düşünüyorum" diye değerlendirdi. Kampanyanın internet üzerinden bu seviyeye gelmiş olmasının bunun sadece bir kitap dağıtım organizasyonu değil aynı zamanda ilgi çeken bir organizasyon olduğunun da göstergesi olduğunu kaydeden Gizligider, "Yeter ki, O'nu anlayalım. İnternetten anlayalım, kitap üzerinden anlayalım. Birbirimize anlatalım. Sohbetlerin konusu olsun. Ama yeter ki, anlayalım. Bu da tabii çok ciddi bir gösterge. Çok takdire şayan bir rakam. Tabii ki daha da artacak diye düşünüyorum" şeklinde sözlerini tamamladı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
keşke - 5 yıl önce
keşke o kitabın 252 .sayfasındaki ifadelere yazar yer vermeseydi.itikata aykırı ifadeler var.başka bir kaynak olabilirdi.
Avatar
sait gürçınar - 5 yıl önce
ebubekir bey herhalde kitabı okumamış.en azından ben buna inanmak istiyorum. herhalde peygamberimiz üstünden oynanan oyunlara bu kadar açık alet olmaz diye düşünüyorum.
Avatar
ilginç - 5 yıl önce
dikkat ettim de poz verirken sıkıntılı kitabın üzerini diğer kitapla kapatmışlar. madem içiniz rahat değil niye kampanyayı sürdürüyorsunuz? madem içiniz rahat değil niye kampanyayı destekliyorsunuz?
Avatar
iyi niyet - 5 yıl önce
kitabı bende okudum.iyi niyetli olursak yanlış birşey yok.okumayacaktım ama üstünde çok durulduğu için okuma ihtiyacı duydum.sonuçta peygamberimize çok övgüler var.yanlış yorum yapmaya fazla gerek yok.eğer üstünde çok durulursa kitabi 24 binler değil yüzbinler okur.
Avatar
Milletvekilimiz - 5 yıl önce
ebubekir beye bu kitaptan haber verildiğinde olamaz böyle bir şey, peygamberimize inanmayan cennete giremez demişti ama ne olduysa oldu demekki..
Avatar
bu nasıl iyi niyet - 5 yıl önce @iyi niyet
peygamberimize çok övgü olması yanlışı görmemizi engellememeli. ben size bir fıçı bal versem içine de bir kaşık öldürücü zehir koysam bana yine de iyi niyetle bakabilir misiniz? madem iyi niyetle yazılmış bir kitap derhal hatadan dönmek adına kitap değiştirilemez miydi?