banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider Bosna Hersek’te…

AB Uyum Komisyonu Üyesi AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider COSAP toplantısına katılmak üzere Bosna Hersek e gitti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider Bosna Hersek’te…
21 Mart 2013 Perşembe 16:41

banner143
banner134

   AB Uyum Komisyonu Üyesi Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider 21-23 Mart tarihlerinde COSAP Dönem Başkanlığını devralan Bosna- Hersek’te düzenlenecek olan 7. COSAP Avrupa Birliği’ne Üye ve Aday Ülkelerin Avrupa Birliği Parlamentoları Topluluk ve Avrupa İşleri Komisyonları toplantısına katılmak üzere 20 Mart tarihinde Bosna Hersek’e gitti.

AB Uyum Komisyonu Üyesi Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider Saraybosna da .A.İzzetbegoviç ve şehitleri ziyaret ettiler. Başçarşıyı dolaşarak Mostar yoluna hareket ettiler.

Gizligider Bosna Hersek ten yaptığı açıklamasında; AB Komisyonu başkanımız ile rahmetli İzzetbegoviçin kabrinde ona ve bütün Bosna Şehitlerine Fatiha okuduk.Burada ülkemiz ve Şehrimizi Kapadokya yı en güzel şekilde temsil ediyoruz. Toplantıya katılan AB ülke temsilcilerine Kapadokya dan tanıtıcı broşür ve çeşitli hediyeler takdim ettik dedi.

Resimde Nevşehir belediyesinin önündeki çeşmenin orjinali bu SEBİL önünde Gizligider in resmi.


 Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.