banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider'den STK ve Basın Kurulaşlarına Ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider hafta sonu Nevşehir trafiğini yoğun bir şekilde sürdürüyor.Gizligider bugün ilk ziyaretini Anadolu Ajansı Nevşehir Şubesine sonrada Enderun Eğitim Vakfına gerçekleştirdi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider'den STK ve Basın Kurulaşlarına Ziyaret
09 Mart 2013 Cumartesi 15:29

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Gizligider AA Nevşehir Büro Müdürü Yücel Velioğlu ile Nevşehir ve Türkiye gündemi ile Medya üzerine bir süre sohbet ettiler.

Gizligider in daha sonraki ziyareti Nevşehir Enderun Eğitim Vakfına gerçekleşti.

 

 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider’i Enderun Eğitim Vakfı Genel Başkanı Mustafa Aydoğdu ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladılar.

Gizligider STK ziyaretlerimizde merkezi Nevşehirde olan Enderun Eğitim Vakfındayız. Vakıf Başkanımız ve Yönetim kurulu üyerleri ile birlikte Çözüm süreci, ülke ve şehir gündemini konuştuk dedi.

Nevşehir Enderun Vakfının çalışmaları hakkında bilgi alan Gizligider, Her hafta sonu halkımızla bir araya geliyoruz yine ziyaretlerimiz doğrultusunda mümkün mertebe her hafta Nevşehir deki STK ve Basın ziyaretlerimizi sürüdrüyoruz.Bugün ziyaret ettiğimiz Nevşehir Enderun  Vakfının talep ve önerilerini de bu vesile ile öğrenmiş bulunuyoruz.Bizler Genel Başkanımız ve Başbakanımızın da söylediği gibi Halkımızın Efendisi değil Hizmetkarıyız.Allah kısmet ederse bu tür öziyaretlerimiz devam ederek halkımızla her zaman iç içe olmaya ve onların sorunlarını yakından takip ederek çözüm üretmeye devam edeceğiz dedi.

 

Ziyaret sonrası Enderun eğitim Vakfı Genel Başkanı Mustafa Aydoğdu da yaptığı açıklamasında sayın Milletvekilimiz Ebubekir Gizligider i Vakfımızda aramızda görmekten son derece mutluyuz.Bu ziyaretler biz STK lara büyük güç oluyor.Kendilerine bu vesile ile teşekkür ediyorum dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.