banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk 10 Kasım Anma Mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk FİB Haber Merkezimize gönderdiği mesajla Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikal etmesinin 74'üncü yıl dönümünde saygı, şükran, rahmet ve minnetle andıklarını belirtti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk 10 Kasım Anma Mesajı
08 Kasım 2012 Perşembe 15:30

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk Cumhuriyet'in banisi Atatürk'ün, yaptıklarıyla, konuşmalarıyla ve davranışlarıyla sadece milletimize değil, tüm dünya milletlerine örnek olduğunu vurguladı. Göktürk, "Millet olarak bizlere düşen görev, büyük bedeller ödenerek kurmuş olduğu Cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşamak ve yaşatmak ortak sorumluluğumuz olmalıdır. Ülkemizi, hedef olarak göstermiş olduğu muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak için birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışmak olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük komutan ve devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, aramızdan ayrılışının 74. yıl dönümünde bir kez daha saygı, rahmet ve minnetle anıyorum" ifadelerini kullandı.     

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk,  AK Parti hükümetlerinin Türkiye’yi Atatürk’ün gösterdiği çağdaş medeniyetler seviyesine ulaştırmak için çalışmakta, yurta sulh cihanda sulh ilkesinden hareketle barış için, istikrar için büyük çabalar gösterdiğine değinerek, “Milletimizin birlik ve beraberlik içerisinde, tek devlet, tek bayrak, tek vatan ve tek millet olarak yaşama kararlılığı ve daha müreffeh bir ülkede yaşama azmimiz sonsuza kadar sürecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu, milletimizin unutulmaz lideri, büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ü, O`nun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha sevgi, saygı, rahmet ve şükranla anıyoruz” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.