banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Gazeteciler Günü'nü kutladılar

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider yaptıkları ortak açıklamada tüm medya çalışanlarının ve ilimizde son derece güç şartlarda fedakârca görev yapan ve kutsal bir görevi yerine getiren yerel medya mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz dediler..

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Gazeteciler Günü'nü kutladılar
08 Ocak 2014 Çarşamba 17:51

banner143
banner134
Çağımızın en dinamik mesleklerinden birine mensup olan gazeteciler, insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak gibi çok saygıdeğer bir görevi yerine getirmektedir. Mesleğini hakkıyla yapan, doğru ve tarafsız haberleriyle, yayınlarıyla, yorumlarıyla bizi ülkemizdeki, dünyadaki olaylardan haberdar eden gazetecilerimiz bir anlamda dünyada bizim gözümüz, kulağımız, dilimizdir. Onlar dünyaya açılan pencerelerimizdir. 

İlimizde,Yöremizde, ülkemizde, dünyada olup biten olayları gazetecilerin haber ve yorumlarıyla öğrenebilmekteyiz. Dünyada olup bitenlerden bizleri haberdar eden gazetecilerimiz, zor şartlar altında, pek çok sıkıntıyı ve tehlikeyi göğüsleyerek, bizlere doğru ve tarafsız haberleri iletmeye çalışmaktadırlar. Basın özgürlüğü; düşünce ve anlatım özgürlüğünü tamamlayan ve onun kullanılmasını sağlayan bir özgürlüktür. Basın, her zaman ve her koşulda, kamu yararını göz önünde bulundurarak, yansız ve ilkeli habercilik anlayışını benimsemeli, bir kamu görevini yerine getirmenin bilinciyle gazetecilerimiz ülke gerçeklerine, milli değerlere duyarlı olmalıdırlar. Basın çalışanlarının her zaman sorumluluklarını bireysel sorunlarından üstün tutma, mesleğinin taşıdığı önemin bilinciyle hareket etme anlayışından ödün vermeyeceklerine inanıyorum. Toplumsal hayattaki etkinliğini gün geçtikçe arttıran, demokratik hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri olan ve insanlara bilgi akışı sağlamak gibi çok yönlü bir misyonu gerçekleştiren basınımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
secimler - 4 yıl önce
insanlar insau adam tam on iki yıldır bu partiye hizmet ediyor adı mesut yıldırım olmalı nedenmi derseniz bnları anlaması iyi düşünmek yetmez arastırmak sormak lazım ben derim hic laf ebelige gerek yok kalaba bir aday mı istiyorsunuz adı mesut yıldırım olmalı m kör oglu diyen şahı kalabda sonradan görmüş ilk okulu zor bitirmi halkına küfür eden işcisini döven bir sokak cocugu muameli yapan birinden ne iş bekliyorsunuz
Avatar
sakın ha - 4 yıl önce
sayın vekillerimiz sakın hataya düşmeyin mesut yıldırım yoksa cok acı olur sizin icin son pişmanlık fayda vermez
Avatar
yorumcu - 4 yıl önce
sayın vekillerim akp adayı kalaba laik olacak biri var o da mesut yıldırım dır sakın yanlışa düşmeyin partiyi zedelemeyin benden söylemesi