banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Kozaklı'da Esnafları Ziyaret Etti

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan Ve Murat Göktürk , beraberindeki partililerle birlikte Kozaklı ilçesine giderek, burada AK Parti Kozaklı belediye Başkanı ve Başkan Adayı Erdoğan Çelik’ın seçim çalışmalarına destek verdi.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Kozaklı'da Esnafları Ziyaret Etti
15 Mart 2014 Cumartesi 19:12

banner143
AK Parti Kozaklı da Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
İlgili Galeriye Git
banner134
 AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan Ve Murat Göktürk,AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar Kozaklı İlçe Başkanı Ahmet Ensonra Kozaklı ilçe Belediye Başkanı Erdoğan Çelik Kozaklı Ak Parti İlçe Yönetimi Ve Gençlik Kolları Yönetimi Kozaklı da ilçe Esnafını Ziyaret Ederek, Hayırlı İşler Dilediler. 

Kozaklı ilçe merkezinde esnaf ziyaretinde bulunan Nevşehir Milletvekilleri Feralan ve Göktürk , esnaftan AK Parti’ye destek vermelerini istedi.
Kozaklı'da AK Parti Heyetine büyük İlgi...
Esnafları tek tek gezen Nevşehir Milletvekilleri ve AK Parti heyeti, Yerel seçimlerin kader seçimleri olduğunu belirterek, oynanan oyunlara karşı Başbakan ve Hükümette sahip çıkmalarını istedi.
AK Parti Nevşehir milletvekili Feralan,Kozaklı da Başkan Adayımız Erdoğan Çelik değil,Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan dır.Artık 30 Mart Yerel seçimleri sadece bir yerel seçim olmaktan öteye Bir Türkiye konusu olmuş ve oynanan kirli ve çirkin oyunları inşallah siz halkımız Milli iradesi sandıkta vereceği oylarla bozacakladır.Bir oyun bile büyük önem taşıdığı düşünülürse siz değerli halkımızdanda bu bilinçle iyi düşünüp oylarını kullanmaları dileğinde bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aysee - 4 yıl önce
Bu kare harika...
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
o esnaflara bir sorsak beş senedir hiç uğradılarmı ki biz nevşehirde özelliklede sanayide hiçmi hiç görmedikde.
Avatar
ak50 - 4 yıl önce
iş çok kritik,dahada sık tutulması gerekir
Avatar
fatih ar - 4 yıl önce
sayın ak parti sizde kaybettiğiniz ilçelerimi geziyorsunuz.
Avatar
a.osman - 4 yıl önce
ak pati kozaklıda başkan adayına ilçe başkanına ve vekillere büyük bir tepki gösterdi esnaf vekilleri tanımadı bile yaşla amcanın biri başkanlara yediğiniz artık yeter diye tepki gösterdi neden gerçekler yazılmıyor vekiller moralsiz mecburi gezdiler.