banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Milletvekillerinden Acıgöl İlçe Ziyareti

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. M.Ali Tanrıver, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri A.Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş'ı ziyaret ettiler.

AK Parti Nevşehir Milletvekillerinden Acıgöl İlçe Ziyareti
29 Eylül 2014 Pazartesi 19:47

banner143
AK Parti Nevşehir Milletvekillerinden Acıgöl İlçe Ziyareti
İlgili Galeriye Git
banner134
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. M.Ali Tanrıver, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri A.Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider'le AK Parti heyeti Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş'ı ziyaret ettiler.

 AK Parti Nevşehir Milletvekillerinden Acıgöl İlçe Ziyareti...

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. M.Ali Tanrıver, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri A.Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde Belediye Başkanı Ercan Ertaş'ı ziyaret ettiler.

Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş'ı makamında ziyaret eden AK Parti Nevşehir Milletvekilleri burada Başkan Ertaş'la görüşerek ilçe  sorunlarını dinledi.

Acıgöl Belediye Salonunda Başkan Ercan Ertaş'ın Nevşehir Milletvekilleri onuruna verilen yemekten sonra Makam odasına geçilerek Acıgöl İlçesi genel sorunları ve çözüm yollarına ilişkin bir süre toplantı yapıldı.

Toplantıda ilk gündem maddesi olarak Acıgöl atık su arıtma tesisi ile çevre belde ve köy bağlantıları konusunda kısa orta ve uzun vadeli çözüm arayışı üzerinde görüşüldü.


Toplantı sonrası Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş, ilçelerine yapmış oldukları katkı ve desteklerden dolayı AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av. M.Ali Tanrıver, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri A.Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider'e teşekkür ederek günün anısına Plaket takdim etti.

Nevşehir Milletvekilleri ve beraberindeki Heyet daha sonra Başkan Ertaş'la birlikte Acıgöl Belediyesi Çim saha,Kapalı spor salonu ve kültür merkezi, ıslah edilecek yerler başta olmak üzere,İlçede tamamlanan ve inşaatı devam eden yerlerde incelemelerde bulunuldu.

Milletvekillerinin ziyaretine , Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri İsmail Cihan, Karapınar Belediye Başkanı Mustafa Tiftik, Tatlarin Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman,AK Parti Acıgöl  İlçe Başkanı Ramazan Gül , AK Parti Nevşehir Belediye Meclis Üyesi Mali Müşavir Fatih Güneş,Çevre ve Şehircilik Nevşehir İl Müdürü Mehmet Çiçekİl Genel Meclis Üyeleri  ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri ile Mahalle ve köy muhtarları  eşlik etti. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
selim - 4 yıl önce
sayın vekiller,başkan ve diğerleri dört yıldır ilimize ne yaptınız,iş ,aş yok,yatırımlar sıfır,seçim yaklaşıyor,hala kendinize birlik beraberlik havaları çalıyorsunuz,kendinize değil vatandaşa çalışın biraz
Avatar
acıgöllü - 4 yıl önce
acıgöle ne hizmetleri olduda gezmeye gelmişler merak ettim yaranmak adına plaket veren belediye başkanına sormak lazım sende dahil ne hizmet verdiniz biraz bahsedermisin
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
körlerle sağırlar birbirini ağırlarlarmış, gerisi anlayana...
Avatar
tuna - 4 yıl önce
sırt sırta verelim aman koltuğu kaptırmayalım,bu arada birşey yapıyormuş gibi görünelim taktiği seçimlerde tutacak mı dört yıldır ortada top çeviren vekiller hesap günü yakın yeni rakipler antremanlı,kondisyonları iyi ona göre
Avatar
Acıgöl Entegre Hastanesi Nerede? - 4 yıl önce
ürgüp, gülşehir, hacıbektaşta yapılan entegre hastane niçin acıgölde yapılmıyor? proje yılan hikayesinemi döndü?
Avatar
Nevşehir - 4 yıl önce
acıgöl olduğundan büyük gösterilmeye çalışılıyor abartıya kaçıldığını düşünüyorum.
Avatar
Artislet - 4 yıl önce
Millete tepeden bakmaktan başka ne iş yaptınız Yazında bizde Öğrenelim yeter tayyibin sırtında gezdiğiniz bi inin artık adamın sırtındanda çapınızı Görelim olurmu
Avatar
Acıgöllü - 4 yıl önce
Köyden ne farkı var Acıgöl ün gezmeye gelirsiniz sadece buraya