banner461
banner195

Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin Adli Yıl Mesajı

Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Erdal Feralan,Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligideradli yılla ilgili ortak mesaj yayımladılar.

Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin Adli Yıl Mesajı
31 Ağustos 2014 Pazar 15:10

banner143
banner134
Milletvekilleri Feralan,Göktürk ve Gizligider, yayımladıkları ortak mesajda şu ifadelere yer verdiler:

'Yargı bağımsızlığı ve yargıç güvencesi hukuk devletinin en önemli gereklerinden birisidir.  Türkiye Cumhuriyeti hukukun üstünlüğünü, temel hak ve özgürlükleri, evrensel çağdaş değerleri benimsemiş ve bu değerlerin gelişmesine katkıda bulunmuştur. Herkesin birey ve vatandaş olmanın sorumluluğu ile hukuk devleti ilkesine işlerlik kazandırma çabalarına katkıda bulunacağına inanıyor; "Bu duygu ve düşüncelerle; yeni adli yılın hakim ve savcılarımıza, avukatlarımıza, tüm yargı mensuplarımıza ve adliye çalışanlarına hayırlı olmasına diliyor, sağlık içerisinde başarılı bir Adli yıl diliyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirli - 4 yıl önce
Okul mudurlerinin degerlendirilmesinde sinav sistemini kaldirip hükûmete yakin sendikaya uye olan idarecilere yuksek puanlar verilip diger sendika uyesi basarili bircok okul mudurune cok dusuk puanlarin verildigi bir ulkede hangi adaletin 'Adlî Yıl Açılışı'ndan bahsediyorsunuz?
Avatar
MAHIR GEZMIS TUZKOYLU - 4 yıl önce
yahu hangi adalet ve hukuk sistenimden bahsediyorsunuz tayibin vekilleri adaletsiligi, kanunsuzlugu yani akp sistemmi biraktiniz be simdi turkiyede soygun ve cete hukuku var saygilarimla