banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Sokaklarını Gelin Gibi Süsledi

30 Mart Yerel Seçimlerin verdiği heyecan ile birlikte 23 Şubat 2014 tarihinde, Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın ilimize teşrif edecek olması sebebiyle Nevşehir AK Parti İl, İlçe ve Gençlik Kolları Teşkilatını derin ve tatlı bir telaş sardı. Son Hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor...

22 Şubat 2014 Cumartesi 20:13

banner143
AK Parti Reklam Şenliği
İlgili Galeriye Git
banner134

Seçimlere sadece 36 gün kaldı…"

Nevşehir Sokaklarında ve Gönüllerde AK Parti

30 Mart Yerel Seçimlerin verdiği heyecan ile birlikte 23 Şubat 2014 tarihinde, Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın teşrif etmesi üzerine Nevşehir AK Parti İl, İlçe ve Gençlik Kolları Teşkilatını derin ve tatlı bir telaş sardı.

Nevşehir de Sokakları AK Parti bayrakları ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın afişleri ile süslemeye başlayan AK Parti teşkilatı 23 Şubat 2014 tarihinde Nevşehir’e teşriflerini buyuracak Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ı, saatleri sayarak beklemeye koyuldular.

30 Mart Yerel Seçimlerinin de yaklaşması üzerine, Nevşehir AK Parti Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver, AK Parti İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları da hummalı bir seçim reklamı içerisine girdiler. Sokaklarda çoğunlukla Turuncu ve Mavi renklerle karşılaşan Nevşehir halkı büyük bir heyecan ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Nevşehir e geleceği 10 Mart gününü bekliyor.

Bu arada sizlerden gelen yoğun istek üzerine AK Parti'nin Uğur ışılka ın yorumladığı Dombıra uyarlamasındaki seçim şarkısını sizlerle paylaşıyoruz...

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirli - 4 yıl önce
Biz de Hasan Ünver'i bekliyoruz ama boşuna bekliyoruz.Kaç kere bir cami çıkışı yada bir cenazede karşılaşılmış kendisiyle?
Avatar
mustafa kara - 4 yıl önce
akp ve recep bey sadece para için eğilir.namaz kılarken sayısızca haber kanalını o cami çıkışına toplar utanmadan show yapar.artık bırakın bu seçim hain olma ve olmama seçimi oylarınızı vijdanınıza koyarak verin.
Avatar
mustafa kara - 4 yıl önce
ileride çocuklarınızız veya torunlarınızın yüzüne nasıl bakıcaksınız açık açık yolsuzluk oluyor hadi bunu geçelim ey nevşehirli dostlar bu güne kadar hergün evimize getirdiğimiz ekmeğe ne kadar zam geldi.asgari ücret 10 sene önce 700 dü şimdi 800 ne oldu ne kadar zam geldi benzine gelen zam oranının kaçta kaçı maasşlarımıza yansıdı.lütfen vijdanımızla hareet edelim
Avatar
kazim - 4 yıl önce
Saolsun gençlik kollarimiz süper çalişiyor.
Avatar
demokrat - 4 yıl önce
23.02.2014 tarihinde belediye itfaiye aracı ve personeli siyasi bir partinin flamalarını takıyordu kanunen belediyenin yaptığı suç değilmi acaba.