banner461

AK Parti Nevşehir Teşkilatı Cumhurbaşkanlığı Seçimi Öncesi Ziyaret Turunda

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı 10 Ağustos 2014 Pazar günün yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

banner503
AK Parti Nevşehir Teşkilatı  Cumhurbaşkanlığı Seçimi Öncesi Ziyaret Turunda
04 Ağustos 2014 Pazartesi 18:36

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı 10 Ağustos 2014 Pazar günün yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Rauf Yanar ve partililer bugün ilk olarak pazar esnafını ziyaret ederken ardından ise Madeni İşler Odası Başkanlığını, Karoserciler ve Marangozlar Oda Başkanlığını ve Baro Başkanı Fahri Korucu'yu ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ziyaretlerde 10 Ağustos 2014 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için sivil toplum kuruluşlarından desteklerini esirgememelerini isterken, Belediye Başkanı Hasan Ünver ise 10 Ağustos 2014 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminin Türkiye için bir milat olacağını ve Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Allah'ın izni milletimizin takdiri ile de Cumhurbaşkanlığı seçimlerini ilk turda kazanacaklarını kaydetti.

AK Parti İl Başkanlığı Cumhurbaşkanlığı seçim ziyaretlerine ara vermeden devam etmesi planlanıyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.