banner461
banner195

AK Parti Nevşehir Teşkilatı Üyeleri İle İstişare Ediyor

1 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 26. Dönem Milletvekilliği seçimleri öncesinde AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları üyeleri, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

AK Parti Nevşehir Teşkilatı Üyeleri İle İstişare Ediyor
27 Ekim 2015 Salı 18:07

banner143
banner134
1 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 26. Dönem Milletvekilliği seçimleri öncesinde AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları üyeleri, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda AK Gençler, partiye üye 32 bin kişiye cep telefonları ile ulaşarak, 1 Kasım seçimlerinin önemine dikkat çekiyor.

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Milletvekilleri ve Milletvekili adayları Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk ile AK Parti Milletvekili adayı Ebubekir Gizligider’in koordinasyonunda bir araya gelen AK Parti Gençlik Kolları üyesi 12 genç, seçime artık sayılı günler kala yoğun tempo içerisinde seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Bu kapsamda AK Parti Seçim Koordinasyon merkezinde görev yapan 12 genç, partiye üye 32 bin AK Parti’li üyeye cep telefonları ile ulaşarak, 1 Kasım 2015 günü yapılacak seçimlerin taşıdığı öneme dikkat çekip, üyelerden daha etkin bir çalışma yapması çağrısında bulunuyorlar.

Türkiye’nin lider ülke konumuna ulaşmasında 1 Kasım seçimlerinin ciddi bir değer taşıdığını üyelere aktaran AK Parti Gençlik kolları üyeleri, AK Partiye mensup üyelerden, en az 1 muhalif kişiyi ikna etmelerinin seçimde büyük bir önem taşıyacağını dile getirerek bu doğrultuda çaba harcamalarını istiyorlar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.