banner461
banner195

AK Parti Nevşehir'de 3-0 Hazırlıkları Tamam !

Adalet ve Kalkınma Partisi Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, milletvekili adaylarının kesinleştiğini ve seçim çalışmalarının hızla artacağını söyledi.

AK Parti Nevşehir'de 3-0 Hazırlıkları Tamam !
17 Nisan 2015 Cuma 11:20

banner143
banner134
Adalet ve Kalkınma Partisi Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, milletvekili adaylarının kesinleştiğini ve seçim çalışmalarının hızla artacağını söyledi. 


3’TE 3 NEVŞEHİR HEDEF 2023

Aday adaylığı döneminin karşılıklı anlayış çerçevesinde tamamlandığını ifade eden AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, daha yoğun bir çalışma temposu içinde olacaklarını söyledi. AK Parti Teşkilatlarının dava bilinciyle hareket ettiğini kaydeden Tanrıver, “Bizim için önemli olan davamız ve halkımızın huzur içinde yaşamasıdır. Bu noktada belirlenen 3 adayımız da bazı kriterlere göre seçildi. AK Parti, aday adaylığı sürecini çok iyi yönetti ve hiçbir kırgınlık yaşanmadan, adaylarımız belirlendi. 7 Haziran Genel Seçim çalışmaları için start verdikten sonrada  bütün aday adayı kardeşlerimizin burada yer alması birlikteliğin çok önemli bir işareti oldu” dedi.Nevşehir'de 3-0 Kazanarak Seçimlerden Galip Ayrılacağız...

Partisinin seçimlere her zaman hazır olduğunu dile getiren AK Parti İl Başkanı Tanrıver, 7 Haziran günü yapılacak olan genel seçimlerden önce teşkilat mensuplarının alacağı görevleri belirlediklerini kaydetti. Seçim önü çalışma ekiplerinden sandık sorumlularına kadar görev dağılımının yapıldığını söyleyen Tanrıver, “Parti olarak bütün hazırlıklarımız tamam ve rotamız belli. Nevşehir'de ulaşılmadık kimse kalmayacak ve AK Partimizin kentin vizyonunu değiştirecek çalışmaları anlatılacak. Bugüne kadar ilimizde önemli bir değişim ve dönüşümü başlatan AK Parti Hükümeti’nin hizmetleri bundan sonra da devam edecek. Allah’ın izniyle Nevşehir'de 3-0 kazanarak seçimlerden galip ayrılacağız. Ayrıca Türkiye genelinde de 400 milletvekili çıkararak, halkımızın taleplerine yanıt veren sivil bir Anayasa’yı da hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Ak Parti Teşkilatlarında tek hedef 3-0
AK Parti’de Nevşehir adayları belli olurken, teşkilat şimdiden 3-0’luk hedefe odaklandı.7 Haziran Genel seçim çalışmaları için sahaya inen AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayları Nevşehir'i adım adım dolaşıyor. Çalışmalara AK Parti İl ,ilçe,Gençlik kolları ve Kadın kollarıda tam destek veriyor...

Konuya ilişkin olarak Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz de, 7 Haziran seçimlerinde sonucun 3-0 olacağını söyledi. Açıkgöz, “Nevşehir halkının istikrara, çözüm sürecine, yeni sivil anayasaya,Yeni Türkiye yolunda Yeni Nevşehir için  bu değişime gereken desteği vereceğine inanıyoruz” dediler.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevcity - 3 yıl önce
çok güldüm bu habere 3/0 inanan varmıki :)) allah sizide güldürsün
Avatar
boşuna - 3 yıl önce
bu haberler 2-1 alabilrse bu kare muhteşem olur
Avatar
yanlış - 3 yıl önce
hesap bu kez yanlış çünkü milletin istediği insanlar aday gösterilmedi
Avatar
İstanbul - 3 yıl önce
Bu skor 2-1 olur ama ikinci golü kim atar ampul mü bozkurt mu?
Avatar
bilen bilir - 3 yıl önce
3-0 mı?? cidden çok güldüm.allahda sizi güldürsün.uyanın artık bu rüyadan
Avatar
bekleyin bekleyin - 3 yıl önce
Cok beklersiniz
Avatar
galip - 3 yıl önce
Haydi Bismillah geliyor. 3 sıfır
Avatar
ciddi olun - 3 yıl önce
ciddimisiniz işsizliğin had safhada olduğu bu melekette işsahası açmadığınız gibi olanlarıda kapattırdınız ne alaka 3-0