banner461
banner195

AK Parti Nevşehir'in 2015'te hedefi 3 Milletvekili ve Oyları Artırmak

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, 2015 Milletvekilliği Genel seçimlerinde AK Parti’nin oylarını artırarak 3 milletvekiline sahip olacağına inandığını belirtti.

 AK Parti Nevşehir'in 2015'te hedefi 3 Milletvekili ve Oyları Artırmak
24 Kasım 2014 Pazartesi 15:56

banner143
banner134

 AK PARTİ İL BAŞKANI TANRIVER’DEN MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİM SÜRECİNE İLİŞKİN AÇIKLAMA;

“2015 GENEL SEÇİM HEDEFİMİZ OYLARIMIZI  ARTIRIP 3 MİLLETVEKİLİ ÇIKARTMAK”

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, 2015 Milletvekilliği Genel seçimlerinde  AK Parti’nin oylarını artırarak 3 milletvekiline sahip olacağına inandığını belirtti.

Hedeflerinin gerçekleştirilmesi için tüm parti teşkilatlarının yoğun bir çalışma yürüttüğünü söyleyen Tanrıver; “Halkımızın hizmetkarı konumundaki partimiz, öyle inanıyorum ki 2015 Milletvekilliği  Genel seçimlerinde şehrimiz genelinde oylarını artırıp 3 milletvekilliğini de kazanacaktır” dedi.

Tanrıver; “Partimiz iktidara geldiği günden bu yana şehrimizde her daim 3 milletvekilini ile yola devam etmiştir. 2015 teki hedeflerimizde yine oylarımız artırarak üç milletvekili çıkarmaktır. Bunun için il, ilçe, belde köy ve mahalle teşkilatlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde uyum halinde çalışacağız”dedi.

“ADAY ADAYLIĞI BAŞVURULARI İÇİN NET BİR TARİH YOK”

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, yaptığı açıklamada, 2015 Haziran ayında yapılması öngörülen milletvekilliği seçimleri öncesinde milletvekilliği aday adaylığı başvurularına ilişkin olarak  şu ana kadar  AK Parti Genel Merkezi tarafından bir tarih bildiriminin yapılmadığını belirterek şöyle konuştu; “ 15 Eylül 2014 ve 22 Şubat 2015 tarihleri AK Parti’nin kongre sürecidir. 22 Şubat tarihine kadar kongreler devam edecektir. Yani bu süreçler içerisinde aday adaylığı için başvuru tarihi bulunmamaktadır. Ancak kongre süreçlerinden sonra 2015 genel seçimleri için aday adaylığı ve resmi kurumlarda görev yapanlar için istifa tarihleri açıklanacaktır. Zaten bu yöndeki gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır. Bu nedenle kamuoyunda milletvekilliği aday adaylığına ilişkin ortaya çıkan ifadeler asılsızdır” dedi.

“BAŞBAKANIMIZIN PROGRAMINDA DEĞİŞİKLİK VAR”

Tanrıver, 11 Aralık 2014 Cumartesi günü yapılacak olan AK Parti Nevşehir 5. Olağan kongresine Başbakan ve Genel Başkan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun katılması için yaptıkları davetin olumlu cevaplandığını söyledi.

Tanrıver ; “ Daha önce 13 Aralık 2014 Cumartesi günü olarak belirlenen kongre tarihimiz Başbakanımızın yoğun programı nedeniyle 11 Aralık 2014 Perşembe gününe alınmıştır.    Başbakanımızın programında herhangi bir değişiklik olmadığı sürece başkaca değişiklik görülmemektedir. Adeta bir şenlik ve demokrasi şöleni halinde gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz 5. Olağan il kongremize Başbakanımız ve Genel Başkanımızda onurlandıracaktır. Olası bir tarih yine   kamuoyuna bildirilecektir.” şeklinde konuştu.

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
akp li - 3 yıl önce
İnşallah sayın başkan fakat eksikler var belediye çalışmıyor parelel müdürler yerinde oturup


ahkam kesiyor bunları hallet
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
Paralel müdürler dün olduğu gibi bu günlerde arkanız dan filim çeviriyor dost tavsiyesi 17 aralık da olduğu gibi
Avatar
ali - 3 yıl önce
3 milletvekili çıkarmak istiyorsanız şu adam kayırmaları haksız adaletsiz liyakatsız koltuk dağıtmayı bırakın.
Avatar
nevşehirin evlatları - 3 yıl önce
paralelden korumak için nevşehirin öz evlatlarına sahip çıkmalısınız. akrabam olsun da ne olursa olsun bu partiye bu davaya zarar verir. aklınızı başınıza alın müthiş bir paralel tezgahı var müdür atamalarında önce sendikayı ele geçirdiler sonra müdürlükleri hedef 1 vekili mhp ye verdirmek
Avatar
AKP AKP - 3 yıl önce
bu kadroyla zor başkan..