banner461
banner195

AK Parti Oyları % 60’lar Seviyesinde

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, seçim sürecinin Nevşehir’de dostluk, kardeşlik, Barış ve Centilmenlik içerisinde geçeceğine inandığını kaydederken Nevşehir’de AK Parti’nin oylarının % 60’lar seviyesinde seyir ettiğini ifade etti.

 AK Parti Oyları % 60’lar Seviyesinde
16 Nisan 2015 Perşembe 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, seçim sürecinin Nevşehir’de dostluk, kardeşlik, Barış ve Centilmenlik içerisinde geçeceğine inandığını kaydederken Nevşehir’de AK Parti’nin oylarının % 60’lar seviyesinde seyir ettiğini ifade etti.

Nevşehir’de bulunan siyasi partilerin tüm adaylarına başarılar temennisinde de bulunan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, yerel ve ulusal manada yapılan çalışmalardan insanların % 100’ünü memnun etmenin mümkün olamayacağını, AK Parti’nin icraatlarından rahatsızlık duyabilecek kesimlerin de olabileceğini hatırlatırken, AK Parti teşkilatları olarak her zaman insanlarımızın tamamıma ulaşarak onları yapılan çalışmalarla memnun etmek olduğunun da altını çizdi.

İstikrarın sürmesi temennisiyle seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiklerine de değinen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, “Öncelikle tüm aday arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin. Memleketimiz, Ülkemiz ve tüm Müslüman alemi açısından hayırlısı neyse o alacak inşallah. Vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde görüyoruz ki insanlarımızın AK Parti’ye olan güvenleri devam ediyor. Tabi ki bizlerin, Partimizin uygulamalarından rahatsız olan insanlarımız olabilir. Bizim hedefimiz % 100’ü memnun etmek ama bu çok zor. Son yapılan kamuoyu araştırmalarına göre AK Parti hala ilimizde % 60’ların üzerinde seyir ediyor. İnşallah bu istikrarı seçim sonuna kadar götürdüğümüzde yine istikrar devam edecek. Dostluk, Kardeşlik ve Barış havası içerisinde centilmence bir yarış olacak” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
cappadocıa - 3 yıl önce
evet %60lar hasan beyin tahmini hemde yanlış bir tahmin %70 lerin zorlanacağı bir seçim olacak...%50 de olsa sonuçda halk istikrar için inadına akparti diyecek..
Avatar
acıkcası - 3 yıl önce
3-0 olacağı aşikar.MHP bos yere kamuoyu yapsin 1 çıkarırız diye..Görünen bir köy var uzakta gitmesekte görmesekte...
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
haberin fotosundaki hasan beyin yüz simasından belli oluyor ak partinin yüzde kaç olduğu!! eminim yüzde 60 lardadır ha ha ha ha:)
Avatar
fatih - 3 yıl önce
yine rol kapma çabası,yine zarar,yine zarar....keşke sussa
Avatar
hakkı - 3 yıl önce
Komikmiş %60
Avatar
gülay - 3 yıl önce
gülerim.
Avatar
kasap - 3 yıl önce @FİLİNTA MUSTAFA
durmak yok yola devam filinta mustafa ıns 3_0 yıne nevsehır
Avatar
Merhaba - 3 yıl önce
60 Kesmez başkan çalışalım inşallah. Geçen seçim mhp nin elinden 4500le 3 vekili aldık bu seçim 10000 le alalım