banner461
banner195

AK Parti Teşkilatından 2014 yılı değerlendirme toplantısı

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri ve İl Başkanı birlikte Yeni yılın ilk gününde Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde 2014 Yılı Değerlendirme ve Ocak ayı Basın toplantısı düzenlediler.

AK Parti Teşkilatından 2014 yılı değerlendirme toplantısı
01 Ocak 2015 Perşembe 16:59

banner143
banner134
AK Parti 2014 Yılı Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirdi...

2014 Yılı Değerlendirme toplantısına Partililerle birlikte,AK Parti Nevşehir Milletvekilleri A.Erdal Feraln,Murat Göktürk,Ebubekir Gizligider, İl Başkanı M.Ali Tanrıver,Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz,Gençlik kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar,İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün,AK Partili Belediye Başkanları ,
Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldılar.

Basın Mensubuna 2014 Yılı Faaliyetleri Ve Gelecek Yıllarda Yapılacak Olan Hizmetler Hakkında Bilgi Verdi.
Toplantıda 2014 yılında hizmet ve projeler konuşulurken 2015 yılı hedefleri de masaya yatırıldı. Birlikten güç doğar anlayışı içerisinde çalışmayı sürdüreceklerini söyleyen katılımcılar 2015 yılında bu birlikteliğin her alana yansıyacağının işaretini de verdiler. 
 Milletvekili Erdal Feralan Konuşmasında Önemli Hedeflerinin Önemli Projelerini Tamamlamak Olduğunu Aktardı, Maddeler Halinde Bu Projeleri Kısa Kıs Sıraladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, sinevizyonda hazırladığı 2014 yılında tamamlanan ve devam eden 2015 için düşündükleri projeleri anlattı.
Şu sıralar toplantı devam ediyor.Ayrıntıla birazdan www.fibhaber.com da...
Nevşehir Ak Parti Teşkilatından değerlendirme toplantısından ...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yazıkla - 3 yıl önce
yazıkla salanu bile dolduramıyorlar.
Avatar
HE - 3 yıl önce
mhp borsa binasinda kongre yapıyor. parti binasi almayacaği için nevşehirin en büyük salonunda basin açiklamasi yapildi. sandikta görürüz kimin nereyi dolduracağini yine akparti yine 3 0 .