banner461
banner195

AK Parti Ülkemiz İçin Büyük Şans

Uydu üzerinden yayın yapan bir TV’nin programına konuk olan Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av. Murat Göktürk, Ak Parti iktidarının Ülkemiz için bir şans olduğunu dile getirdi.

AK Parti Ülkemiz İçin Büyük Şans
27 Mayıs 2013 Pazartesi 09:35

banner143
banner134

 Başkent Konuşuyor isimli programın canlı yayın konuğu olan AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulunurken son Kapadokya da yaşanan balon kazasıyla ilgilide önemli açıklamalarda bulundu.

Ankara Stüdyosunda canlı yayın konuğu olan Göktürk Çözüm Süreci, Anayasa Değişikliği ve Başkanlık sistemlerine ilişkinde düşüncelerini izleyicileriyle paylaştı.

AK Parti iktidarı Türkiye’miz için bir şans olduğunu ifade eden Göktürk, “Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hedefimiz belli. İşimiz hizmet, gücümüz millet. Durmak yok yola devam” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
evet - 5 yıl önce
sayın göktürk size göre akp büyük şans olabilirde bize görede tarihin en büyük yıkımını ülkeyi ötekileştiren birisi olarak gözüküyor burdan, daha önce çok az kişi kürdün pkk lıyım diyordu şimdi bunun oranı % 10 u aşmış durumda, türklerle kaynaşmış olan, laz, çerkez, pomak, ve daha türkiye mozaiği olan herkesi siz ayrısınız diye dile getirende sizsiniz pkk.yı palazlandıranda sizsizni evet pkk sizin zamanınızdan öncede vardı ama bitme noktasındaydı 2002 de 0 şehitti. komşularla 0 sorundu. şimdi getitrdiğiniz hale bi bakın