banner461
banner195

AK Parti Ürgüp Belediye Başkan Aday Adayı Aktürk'ten Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Ürgüp Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Aktürk yayımlamış olduğu mesaj ile tüm Nevşehir Halkının ve Ürgüp halkının yeni yılını kutladı.

AK Parti Ürgüp Belediye Başkan Aday Adayı Aktürk'ten Yeni Yıl Mesajı
31 Aralık 2013 Salı 11:16

banner143
banner134

AK Parti Ürgüp Belediye Başkan Aday Adayı Aktürk yayımlamış olduğu mesajda şunları kaydetti.

 Sevinç ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bırakırken millet olarak yeni bir yıla başlamanın umut ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

   Veda etmeye hazırlandığımız 2013 yılının her alanda yapacağımız muhasebe ve değerlendirmelerin yeniyıl hedeflerimize ulaşmada yol gösterici olacağına inanıyorum.

   2014 yılı;bizleri 2023 hedeflerimize yaklaştıracak hem yerel yöneticilerimizi hem de Cumhurbaşkanımızı seçeceğimiz değerli ve önemli bir yıl olacaktır.

   Yeni yılda tüm enerjimizi;ülkemizin kalkınması,demokrasimizin güçlenmesi,adalet anlayışımızın büyümesi,birlik ve beraberliğimizi bozacak unsurları ortadan kaldırmak için harcamalıyız.Vizyonu,ufku,hayalleri geniş yerel yöneticilerimiz ile daha modern,daha çağdaş,yaşanılır kentler inşa etmeliyiz.

   Bu duygu ve düşünceler ile tüm hemşehrilerimizin yeni yılını tebrik ediyor;sağlık,mutluluk,huzurun yanında şükrün bol,israfın olmadığı insanların daha anlayışlı ve hoşgörülü olduğu vede toplumsal barışın hakim olduğu bir yıl diliyorum.

           Ecz.Mehmet AKTÜRK

Ak Parti Ürgüp Belediye Başkan Aday Adayı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.