banner461
banner195

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Özer İstişarelere devam Ediyor

Ak Parti Genel Merkezi tarafından 9 yıl aradan sonra yeniden İlçe Balkanlığı görevi verilen Ali Özer, 11 Kasım’da yapılacak 6. Olağan Kongre öncesi yönetim oluşturma çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Özer İstişarelere devam Ediyor
04 Kasım 2017 Cumartesi 09:23

banner143
banner134
Ak parti genel merkez tarafından dokuz yıl aradan sonra yeniden ilçe Başkanlığı görev verilen Ali Özer 11 Kasım’da yapılacak olan altıncı olağan kongre için hazırlıklarını sürdürüyor.
Bu kapsamda Ürgüp’ün STK Başkanlarını, mahalle muhtarlarını, köy muhtarlarını ziyaret ederek karşılıklı fikir alış verişinde bulunuyor.
Esnafları da gezen Özer, 15 kişilik ekibi için Ürgüp’te ses getirecek isimleri belirlemeye özen gösteriyor.
2019 yılında yapılacak hem yerel seçimlerde hem de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi seçimlerinde Ürgüp’te hedef olarak belirlediği 15.000 oya ulaşmak için ekibin önemli olduğunu söyleyen Özer, Ürgüp’te her kesimle istişare ettiğini,  Belediye Başkanıyla, Sivil toplum kuruluşlarıyla, il başkanıyla, milletvekilleriyle, mahalle ve köy muhtarlarıyla istişare ederek 15 kişiden oluşacak yönetim kurulunun belirleme çalışmalarını hızla sürdürüyor.
Kongreye herkesi davet ettiğini söyleyen Özer, 11 Kasımdan itibaren durmadan yorulmadan çalınmadık kapı bırakmayacağız. Dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.