banner461
banner195

AK Parti Ürgüp İlçe Kongresini de Tamamladı

AK Parti Ürgüp İlçesi 5. Olağan Kongresini tamamladı. AK Parti Ürgüp İlçesinin yeni Başkanı Mustafa Kılıç oldu...

AK Parti Ürgüp İlçe Kongresini de Tamamladı
15 Kasım 2014 Cumartesi 11:07

banner143
banner134
AK Parti 5. olağan kongre süreci Nevşehir ilçelerinde yapılan kongrelerle start verdi. Şölen havasında yapılan kongreler büyük ilgiyle geçiyor...


AK Parti Ürgüp  İlçesi 5. Olağan Kongresine AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver, Merkez iİlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Nevşehir Milletvekilleri Murat Göktürk,Ebubekir Gizligider,Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil,Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar,Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, ile Ürgüp'ten çok sayıda parti teşkilatı üyeleri katıldılar.


Divan Başkanlığını AK Partili Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız'in yapmış olduğu kongreye 
Ak Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ahmet Koçak'ın yerine tek aday olarak giren ve 2014 yerel seçimlerinin ardından Ürgüp Belediye Meclisine ilk sıradan girerek yeni yönetimde Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanan emekli okul müdürü vatandaşların sevgisini kazanan MUSTAFA KILIÇ tek liste ile girdikleri seçimlerde çoğunluğun oylarını alarak Ak parti Ürgüp ilçe Başkanlığına yeni başkan olarak seçildi.


AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Ali Tanrıver Ak Parti Ürgüp ilçe başkanımız Mustafa Kılıç Ürgüp'e ve Ak Partimize hayırlı uğurlu olsun dedi.Kongrede konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver; AK Parti'nin iktidara geldikten sonra yerelde ve genelde yapılan hizmetlerden bahsederek, AK Parti ile hayal edilemeyen şeylerin gerçekleştiğine vurgu yaptı.


 Daha sonra söz Alan Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider ve Murat Göktürk yaptığı konuşmalarında  iktidarın hizmetlerine ve teşkilatçılığın AK Parti için önemine değindi.


TEŞKİLATA TEŞEKKÜR
Ak Parti Nevşehir Milletvekili Av.Murat Göktürk Ürgüp ilçe kongresinde yaptığı konuşmasında,Ürgüp ilçemizde kuruluşundan bu yana AK Parti teşkilatından görev alan herkese teşekkür etti.
Milletvekili Göktürk; "Kurucu İlçe Başkanımızdan son olarak Ahmet Koçak başkanımıza ve yönetimlerine yaptıkları hizmetlerden dolayı müteşekkiriz, bu gün de bayrağı devralacak olan İlçe Başkan Adayımız Mustafa Kılıç ve yönetimine başarılar diliyor, hep birlikte daha güzel hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.

En son olarak Nevşehir'in Ak kadroları Ürgüp' te, Ürgüplü hemşerilerle kucaklaştılar.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.