banner461

AK Parti Ürgüp ve Gülşehir İlçe Başkanlığında Görev Değişimi

AK Parti’de Büyük Kongre’ye giderken değişim süreci de hız kazandı.

banner503
AK Parti Ürgüp ve Gülşehir İlçe Başkanlığında Görev Değişimi
12 Aralık 2019 Perşembe 13:45

banner143
banner134

AK Parti’de Büyük Kongre’ye giderken değişim süreci de hız kazandı. Şimdiye kadar Türkiye genelinde dokuz il başkanı, 40’ı aşkın da ilçe başkanının görevinden ayrıldığı AK Parti'de revizyon ve değişim rüzgarı esiyor.

En son bugün AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ali Özer ve AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Erkan Çiftçi'ye hizmetleri için teşekkür edilerek bu 2 ilçede bayrak değişimi yaşanacağı belitildi.

AK Parti Genel Merkezi’nce yürütülen yeniden yapılanma kapsamında bu akşam yapılan AK Parti Ürgüp İlçe başkanlığı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısında AK Parti Nevşehir İl Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Paslanmaz tarafından İlçe Başkanı Ali Özer'e alınan bu karar tebliğ edildi.

Toplantı sonunda Ali Özer yaptığı açıklamada; "Haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızın sonuncusunu çok kıymetli vefakar ve cefakar teşkilat mensuplarımız ile birlikte gerçekleştirdik. Allah her birinden, partimize vermiş olduğu büyük çaba ve gayretlerden dolayı razı olsun..." sözleriyle ilçe teşkilatına hizmetleri için teşekkür etti.

Önümüzdeki günlerde AK Parti Ürgüp ve Gülşehir ilçe teşkilatlarına yeni İlçe Başkanlarının atamasının yapılacağı ifade edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.