banner461
banner195

Ak Parti Ürgüpte Fahri Yıldız ile HİZMETE DEVAM dedi

AK Parti, Ürgüp’te mevcut Belediye Başkanı Fahri Yıldız ile yola devam kararı aldı.

Ak Parti Ürgüpte Fahri Yıldız ile HİZMETE DEVAM dedi
01 Şubat 2014 Cumartesi 11:35

banner143
banner134

 AK Parti, Ürgüp’te mevcut Belediye Başkanı Fahri Yıldız ile yola devam kararı aldı.

AK Parti Nevşehir’in ilçe belediye başkan adaylarını netleştirdi. Ürgüp’te belediye başkan adaylığı için, bir dönemdir belediye başkanlığı yapan  Fahri Yıldız  ile yola devam etme kararı aldı.

Tebrikleri kabul eden Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, “2009 yılında partimiz beni belediye başkan adayı göstermişti, halkımızın teveccühü ile  belediye başkanlığını kazandık. Başından beri beni bırakmayan ilçe teşkilatıma, kadın kolları başkanı ve yönetimine, gençlik kolları başkanı ve yönetimine, partimizin değerli üyelerine, gönül verenlerimize ve Ürgüp halkına şükranlarımı sunuyorum. Bu dönemde yine istişare ettik ve bir dönem daha devam etmek için başvurumuzu yaptık. Kaderimizde varmış, bugün itibarı ile 2014 yerel seçimlerinde AK Parti’nin adayı olma onurunu yaşıyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ak Partinin gösterişten uzak, hizmete yönelik çalışmalarını 5 yıldır Ürgüp’le buluşturmanın haklı gururunu yaşadığını belirterek “İnşallah bir dönem daha Ürgüp ve Ürgüp’lünün geleceğine yatırım yapmaya devam edeceğim.” Dedi.

Yıldız, uzun süren aday adaylığı süresinde kendisine destek olan herkese teşekkür ettiğini belirterek, “Diğer aday adayı kardeşlerimi medeni cesaretlerinden dolayı kutluyor, başvuru gününden bu güne kadar geçen süreçteki olgun davranışlarından ötürü teşekkür ediyorum, bu bir bayrak yarışı, daha yaşları genç, yeter ki içlerinde bu millete hizmet etme isteği olsun,  seve seve zamanı geldiğinde bayrağı devrederiz ama henüz yarım kalan işlerimiz var.” şeklinde konuştu.

Başkan Fahri Yıldız son olarak, Ak Partimiz ve Liderimiz Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gücüyle, Ak Partinin bayrağını Ürgüp’te layıkıyla taşımaya devam edeceğini sözlerine ekledi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
doğru karar - 4 yıl önce
halkının içinde olan,dürüst bir kimlik.tebrik ediyorum.
Avatar
Tebrikler - 4 yıl önce
Tebrikler başkanım birileri senin ağırlığının altında ezildiler şimdi onlar düşünsün
Avatar
ürgüp halkı oy kullanacak - 4 yıl önce
doğru karar olup olmadığını,aksalur verecek,turizmciler,rehberler,esnaf verecek,kadınlar kızlar,hayvanseverler verecek.siz hemen karar verilmiş sanmasanız!oy kullanılmadı.ürgüp halkı herşeyi unutmadi
Avatar
hasan - 4 yıl önce
vekilin gücü deyil halkın ve teşkilatın gücü galip geldi.fahri yıldıza başarılar allah kolaylık versin.yemeyen yidirmeyen rant sağlatmayan bir başkan ürgüpe hayırlı olsun saygılar.
Avatar
Ali KAPTAN - 4 yıl önce
degerli hocam; yeniden aday gosterildiginizi ogrendim. hayirli olsun...
Avatar
ürgüplü - 4 yıl önce
hizmete devam çok şükür demokrasi galip geldi
Avatar
demokrasi - 4 yıl önce @ürgüplü
buna demokrasi diyorsan diyecek söz bulamıyorum.