banner461
banner195

AK Parti Ürgüp'ten ilk aday adayı başvurusunu yaptı

Yerel seçimler yaklaşırken, Ürgüp Belediye Başkanlığı için AK Parti’ye bugün ilk aday adayı başvurusu yapıldı.

AK Parti Ürgüp'ten ilk aday adayı başvurusunu yaptı
04 Ekim 2013 Cuma 18:57

banner143
banner134

 AK Parti’ye ilk müracaat eden isim Hasan ALBAYRAK oldu. Albayrak dosyasını Ak Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ahmet KOÇAK’A teslim etti.

AK Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ahmet Koçak ise aday adaylığında yaşanacak süreç hakkında bilgi vererek, Albayrak’ın başvurusunu kabul edip, "2014 mart ayında yapılacak yerel seçimler için Ürgüp Belediye Başkanlığına ilk aday adayı başvurusu Hayırlı Olsun, Hayırlısı olsun." dedi.

Öte yandan 1 Kasımda sona erecek aday adaylığı başvurusunda bulunacağı söylentileri dolaşan diğer isimler Eczacı Mehmet Aktürk, turizmci Ömer Nair ve mevcut Belediye Başkanı Fahri Yıldız’ın isimleri konuşulmaya devam ediyor.

İktidar Partisinde durum böyle iken, MHP İlçe Başkanı Alpaydın EROĞLU ile yaptığımız görüşmede Eroğlu, MHP’ye de henüz bir başvuru olmadığını belirtirken, bu seçimde iddialı olduklarını belirterek İlçemiz için hayırlısı olsun dileklerini iletti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ürgüplü - 5 yıl önce
hasan bey aday gösterilmez ise mağlum diğer siyasi partidenmi aday gösterilecek.trenden inenler sözünü hatırlatırım.mağlum başbakanımızın sözü
Avatar
temenni tepesi - 5 yıl önce
aday adayı olmak herkesin demokratik hakkı ancak belediye başkanlığı herkezin yapacağı iş deyil ama ben ak parti ilçe teşkilatının adaletine tercübesine güveniyorum allah yardımcınız olsun ürgüp için hayırlısı olsun
Avatar
hacı hüsamettin - 5 yıl önce
etrafımızdaki tüm kasabalarda bilenem ünüversite mezunu gençler aday olurken bir ürgüblü olarak şahsen ben lise mezunu bir adayın partimden aday gösterilme ihtimaline bile üzülürüm
Avatar
ak parti - 5 yıl önce
geçen dönem aday olamadığı için teşkilatını genel merkeze şikayet eden beyfendi.
Avatar
ak gençlik - 5 yıl önce @ak parti
aynen katılıyorum.geçen dönem aday gösterilmeyince bir tepsi paklava alıp mhp ilçe örgütü binasına giden ve ordakilere dosyasını teslim eden arkanızdayım deyen kişi ve onlarca şahit var.iftira değil.
Avatar
hacı hüsammettine cevap - 5 yıl önce
siz yine iyisiniz biz ne yapalım sulusarayda adam okuma yazmayı belediye başkanlığı koltuğundayken öğreniyor
Avatar
Selçuk - 5 yıl önce @hacı hüsamettin
ürgüplü yazamayıp da ürgüblü yazan birinin üniversite mezunu aday araması ne kadar da manidar... allah rızası için biraz kuru siyaseti bırakın.
Avatar
ahmet - 5 yıl önce @ak gençlik
kendini ak gençlik diye lanseden arkadaşlar sizler teşkilatlardan daha mı iyi biliyorsunuz ne olup bittiğini çamur at izi kalsın hesabı herkes biliyor geçen dönem ne olup bittiğini ama işine gelmeyenler kabullenmek istemiyor herhalde albayrak ın adaylığını gözünüz kapalı olduğu belli üniversite yönetmiyor belediyeyi değilmi öyele olsaydı 4 senedir görürdük bunu arkadaşlar