banner461
banner195

AK Parti Yeni Anayasa Çalışmalarına Hız Vermeli

İnsani Yardım Vakfı Nevşehir İl Temsilcisi Baki Öncel, İlimizdeki Sivil Toplum Kuruluşları olarak Ak Parti hükümetinden en büyük beklentilerin başında yeni anayasa çalışmalarının hızlandırılarak bu konunun bir an önce sonuçlandırılması olduğunu söyledi.

AK Parti Yeni Anayasa Çalışmalarına Hız Vermeli
23 Mart 2013 Cumartesi 11:56

banner143
banner134

 Yeni, Sivil anayasa içerisinde idamın mutlaka konulması gerektiğini kaydeden İHH Nevşehir İl Temsilcisi Baki Öncel, insanların can, mal ve namus gibi kutsallarını göz ardı eden insanlara yönelik idam cezasının getirilmesinin gerektiğini dile getirdi.

İHH Vakfı İl Temsilcisi Öncel, “Türk ve Kürt halklarının kardeş olduğuna inanıyoruz. Ancak terör ve teröristi bunun dışında tutmak gerek. Terör olaylarına karışanların ve insanların canına, malına, namusuna kast edenlerin yeni anayasa ile birlikte mutlaka gereken cezayı görmelerini bekliyoruz. Yeni anayasa ile ilgili acilen çalışmalar hızlandırılması gerekiyor. Birilerinin insanların canlarına, mallarına, namuslarına göz dikecek özgürlükleri asla ortadan kaldırılmalı. Bunun içinde mutlaka yeni anayasa içerisinde idam maddesi mutlaka konulmalı. Ak Parti Hükümetinden beklentimiz yeni anayasa konusunda yapılan çalışmaların daha da hızlandırılması ve konunun bur an önce çözüme ulaştırılması. Her insanın nefsi, canı, malı, namusu kutsaldır. Bu kutsalları göz ardı edenlere hak ettikleri cezanın verilmesi ancak şekilde olacaktır” diye konuştu.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.