banner461

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Açıkgöz Çorum'da...

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, bir dizi proğram kapsamında Çorum'a gitti.

banner503
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Açıkgöz Çorum'da...
14 Şubat 2020 Cuma 18:05

banner143
banner134

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İskilipli Atıf Hoca'nın ölümünün 94'üncü yılı dolayısıyla düzenlenecek olan "İlmi ve İçtimai Yönleri ile İskilipli Mehmed Atıf Efendi" sempozyumuna katılmak için Çorum'a gitti.

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’ye nezaket ziyareti...

Çorum Valiliği, Çorum Belediyesi, Hitit Üniversitesi ve Atıf-Der işbirliğinde yapılacak olan “İlmî ve İçtimai Yönleriyle İskilipli Mehmed Atıf Efendi Sempozyumu”na katılmak üzere Çorum’a giden AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, AK Parti Genel Başkanvekili İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un Çorum Valiliği ziyaretine eşlik etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Çorum’dayız. Genel Başkan Vekilimiz Sn. Numan Kurtulmuş, TBMM 27. Başkanımız Sn İsmail Kahraman ve AK teşkilatımızla #Çorum Valimiz Sn Mustafa Çiftçi’yi makamında ziyaret ettik." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.