banner461
banner195

AK Parti Yerel Yönetimler Toplantısı 18 Şubat'ta

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı Belediye Başkanları Toplantısı 18 Şubat 2015 tarihinde Başkent Ankara da yapılacak.

AK Parti Yerel Yönetimler Toplantısı 18 Şubat'ta
03 Şubat 2015 Salı 16:21

banner143
banner134
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı  Belediye Başkanları Toplantısı 18 Şubat 2015 tarihinde Başkent Ankara da yapılacak.

AK Parti Yerel yönetimler Başkanı ve Belediye Başkanları istişare toplantısı için Ankara'da 18 şubatta toplantımız olacak Başbakanımız Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu'nun katılımı ile Ankara Rixos Grand otelde gerçekleştirilecek .

18 Şubat 2015 de Ankara Rixos Otelde düzenlenecek olan toplantıya AK Parti Yerel Yönetimler Başkanları, Gençlik kolları yerel yönetimler Başkanları, Belediye başkanları ve il genel meclis üyelerininde katılacağı belirtildi.

Toplantı konusu ise 7 Haziran 2015 Genel seçim degerlendirilmesi ve Yerelden gelen istek öneri ve sıkıntıların dile getireleceği bu toplantıya başbakan  Ahmet Davutoğlu da katılacak.

Nevşehir'den AK Partili tüm Belediye Başkanları ve AK Parti Nevşehir Yerel Yönetimler Başkanı Sami Demirses ile AK Parti Gençlik kolları yerel yönetimler Başkanı Semih Bilgili de davetliler.banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
bu dönem belediye ve yerel çalişmalara çok önem veriyorlar helal olsun halkın yaşam standartlarını yükseltmek için elinden geleni yapan bi hükümet
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 3 yıl önce
kaybedilen yerler için kimlerin kellesi alındı ??? kozaklı-gülşehir-avanos-ortahisar-uçhisar??? daha ne istişaresi yav, ne iş anlamadım ki.
Avatar
AK - 3 yıl önce
yerel yönetimler olarak gerçekten ellerinden geleni yapan bi ekip böylesi görülmedi
Avatar
halk farkında - 3 yıl önce
Yerel de bu kadar çalışma helal olsun il yerel ve gençlik yerel bsk.tebrik ediyorum.keşke30 marttan öncede bu ekip olsaydı.