banner461
banner195

Ak Parti Yöneticileri 5.Yerel Yönetimler Sempozyumuna Katılıyor

AK Parti Nevşehir İl Yöneticileri, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen 5. Yerel Yönetimler Sempozyumuna katılmak üzere Ankara’ya gidiyor.

Ak Parti Yöneticileri 5.Yerel Yönetimler Sempozyumuna Katılıyor
12 Nisan 2016 Salı 14:07

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir İl Yerel Yönetimler Başkanı Sami Demirses, yaptığı açıklamada, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca, 13-14 Nisan 2016 tarihinde yapılacak olan Yerel Yönetimler Sempozyumuna katılmak üzere AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, İlçe Başkanları, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile İlçe yerel yönetimler başkanlarından oluşan bir heyet ile Ankara’ya gidileceğini belirtti.
NEVŞEHİR BELEDİYESİNE ÖDÜL
Demirses, açıklamasında; “Gençlik ve Belediye” konusunda gerçekleşecek  5. Yerel Yönetimler Sempozyumunda,  Yerel Yönetimler “Gençlik ve Belediye”  yarışmasında  dereceye giren belediyelere Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından ödülleri takdim edilecek. Bu kapsamda Nevşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ‘Özel İnsanlar Eğitim Merkezi ve Genç Dostu Belediye’ konulu proje, aralarında milletvekili, akademisyen ve yerel yönetim uzmanlarından oluşan 17 kişilik bir jüri tarafından değerlendirilerek ödüle layık görüldü. Nevşehir Belediyesi’ne ödülü ise Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından Ankara Ticaret Odası-Congresium’ da Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e takdim edilecek.  Öte yandan,  AK Parti Genel Merkezi tarafından gerçekleştirilecek 5. Yerel Yönetimler Sempozyumunun ikinci gününde ise belediyecilik-hizmet alanları konulu oturumda Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver bir konuşma yapacak” dedi.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.