banner461
banner195

AK Parti Yöneticilerinden Ziyaretler

AK Parti Nevşehir il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Nevşehir Kamu Hastaneleri Yöneticisi Dr. Yücel Şal ile Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Murat Alp’i ziyaret ettiler.

AK Parti Yöneticilerinden Ziyaretler
22 Ocak 2015 Perşembe 15:11

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri  Nevşehir Kamu Hastaneleri Yöneticisi Dr. Yücel Şal ile Nevşehir Ağız ve Diş  Sağlığı Merkezi  Başhekimi  Murat Alp’i ziyaret ettiler.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz başta olmak üzere il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir Kamu Hastaneleri Yöneticisi Dr. Yücel Şal’ı makamında ziyaret ettiler.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, vatandaşların Devlet Hastanesindeki sağlık hizmetlerinin en üst düzeyde değerlendirilmesi için AK Parti iktidarı olarak reform niteliğinde çalışmalara imza atıldığını belirtti. Sağlık reformlarının istenilen hedeflere ulaşmasında sağlık çalışanlarının da ciddi katkılarının olduğunu dile getiren Tanrıver, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri, belediye başkanları ve  AK Parti il ve ilçe  yönetimi olarak da bu alanda daha da nitelikli hizmetlerin bundan sonraki süreçte de devam edeceğini ifade etti.

Nevşehir Kamu Hastaneleri Yöneticisi Dr. Yücel Şal ise sağlık hizmetlerinden vatandaşların etkin şekilde yararlanması konusunda ellerinden gelen çabası gösterdiklerini aktardı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz  ve AK Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, daha sonra geçtiğimiz günlerde Nevşehir ile Nevşehir Ağız ve Diş  Sağlığı Merkezi  Başhekimi  Murat Alp’i de ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
helal başkan - 3 yıl önce
mehmet ali bey inşallah siyasette geleceğiniz parlak. sonuna kadar destekçiniziz.
Avatar
geççç - 3 yıl önce @helal başkan
çok pasif ne parlağı elinden tutarlarsa gelebilir oda belli noktaya kadar zaten dökme suyla değirmen dönmez o partide ne aktifler var ama yazık oluyor
Avatar
üzümcü - 3 yıl önce
mehmet ali bey bu secimde akp yı ınsaallah 3-0 yapacağız
Avatar
bozkurt - 3 yıl önce
allah mutluluğunuzu bozmasın!!!!!!
Avatar
nasip kardeş - 3 yıl önce @geççç
inşallah o partideki daha aktif arkadaşlarda iyi yerlere gelirler. bu adam mütevazi bir şekilde görevini yapmaya çalışıyor. karınca kararınca bende takdir ettim ne var bunda. kendisini tanımam bile