banner461
banner195

AK Parti’de 7 Haziranın Provası ...

7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde AK Parti seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 AK Parti’de  7 Haziranın Provası ...
04 Mart 2015 Çarşamba 23:35

banner143
banner134

 7 MART’TA ‘SANDIĞA SAHİP ÇIKIYORUZ’ TOPLANTISI YAPILACAK

7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde AK Parti seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ak Parti, bu kapsamda  7 Mart Cumartesi günü sandık güvenliği konusunda, seçimlerde görev alacak partililerin katılacağı ve tüm Türkiye’de aynı anda yapılacak olan ‘Sandığa Sahip Çıkıyoruz” toplantısını gerçekleştirecek.

Türkiye’nin dört bir yanında evlere, işyerlerine ve kahvehanelere temsili olarak kurulacak sandıklarla gerçekleştirilecek programda, AK Parti’nin 3 ana kademe, 3 kadın kolları ve 3 gençlik kolları üyelerinden oluşan 9 kişilik sandık yönetim kurulları da aktif hale gelecek, eksiklikler tespit edilerek, en kısa zamanda bunların tamamlanması sağlanacak. Sandık Yönetim Kurulu üyelerinden, temsili sandıkların başına gelmeyenler tespit edilerek, yerlerine yeni isimler belirlenecek.
AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver yaptığı açıklamada, yaklaşan genel seçimler öncesinde AK Parti’nin tüm ilgili organlarının birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir uyum örneği gösterdiğini belirtti. Tanrıver, geçmişte gerçekleştirilen seçimlerde ortaya konulan performansın
 üzerinde bir başarının sağlanması için yoğun bir çabanın sergilendiğini ifade etti.

7 Mart 2015 Cumartesi günü AK Parti’nin 81 il teşkilatında aynı anda Sandığa Sahip Çıkıyoruz sloganı ile ortak bir çalışmanın yürütüleceğini ifade eden Tanrıver, seçimlerde partinin her bir kademesinde görev alan insanların bilgilendirilmesinin hedeflendiğini kaydetti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.