banner461
banner195

Ak Parti'de 7. İl Başkanı Kim Olacak?

Ak Parti’de Nevşehir İl Başkanı Av. Kazım Sunar’ın görevinden alınmasının ardından Partinin 7. İl Başkanının kim olacağı merak konusu.

Ak Parti'de 7. İl Başkanı Kim Olacak?
11 Haziran 2014 Çarşamba 15:57

banner143
banner134

 7. Başkan Kim Olacak?

NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti’de İl Başkanı Kazım Sunar’ın görevinden alınmasının ardından Partinin 7. İl Başkanının kim olacağı merak konusu.

2001 Yılında kurulan Ak Partinin Kurucu İl Başkanlığını üstlenen, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in ardından Erdal Feralan, Münevver Can, Zafer İnanır, Ersan Erkut ve Kazım Sunar il başkanlığı görevinde bulunmuşlardı.

13 Yılda 6 il başkanı değiştiren Ak Partide il başkanı adayları genel merkezde mülakata tabi tutuldu. Ak Parti Genel Merkezi Nevşehir İl Başkanlığı için altı ismi genel merkeze davet ederek görüşme yaptı. Ak Parti Nevşehir İl Başkanlığı görevine kimin getirileceğinin çok kısa bir süre içerisinde belirlenmesi bekleniyor. AK Parti Genel Merkezi tarafından İl Başkanlığı için davet edilen isimler arasında Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Baro Başkanı Fahri Korucu, Muhasebeci – Mali Müşavir Fatih Güneş, Mustafa Erdoğan, Serhat Sonugelen ve Ahmet Efe isimleri yer aldı.

Dün AK PArti Genel merkez de mülakata alınan 6 İl Başkan Adayları arasında Genel Başkan Yardımcısının kurmaylarıyla belirleyeceği İki simin  tekrara Genel merkeze davet edilerek bu iki isim içinden bir tanesinin atamasının yapılması bekleniyor.

İl Başkanının belirlenmesinin ve Genel Merkez tarafından atamanın yapılmasının ardından bu göreve atanacak il başkanının yönetimi de yeniden ele alması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
7.başkan avşar - 4 yıl önce
6 isim gitti 7. Kişi edip avşar dün akşam saatlerinde genel merkeze çağrıldı. Aday olmamasına rağmen yeni başkan o.
Avatar
ADALET - 4 yıl önce
herkes kafasından geçirdiğiini yazıyor o makama gelmesi gereken tek kişi başarılı çalışmasıyla sali̇h açikgöz geti̇rmezlersede büyük adaletsi̇zli̇k olur adam i̇şi̇ gücü birakti gece gündüz kopturdu onun gi̇bi̇ çalişanida kusura bakmayin ki̇mse yapmadi beni̇ o parti̇yi̇ sali̇h başkanin sayesi̇nde tanidim sevdi̇m valla
Avatar
TAM MUHBİR CANIM - 4 yıl önce @7.başkan avşar
maşallah sen de kulaği kesi̇klerdenmi̇si̇n ne keşke seni̇ yapsalardi i̇yi̇ kafanda muhbi̇rli̇k yapiyon 7,başkan i̇lerleme var
Avatar
Bence - 4 yıl önce
Fatih güneş
Avatar
ne çok reklam meraklısı varmış - 4 yıl önce
bu nevsehirde siyasetle hiç doğru dürüst insanlar uğraşmayacakmı. salih açıkgöz ve fahri korucuyu ayırırsak diğer isimler gerçekden komik
Avatar
Hayırlı Olsun - 4 yıl önce
edinilen son bilgilere göre salih açıkgöz il başkanlığına getirilmiştir. partimize ve kendisine hayırlı olmasını temenni ederiz
Avatar
ismail kaynar - 4 yıl önce
salih beye görevinde başarılar dilerim. doğru isim tercih edilmiş.
Avatar
7. başkan - 4 yıl önce
kesinlikle 5. başkanı tekrar göreve getirmeleri lazım...