banner461
banner195

Ak Parti’de Anket Vurgusu

Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de aday adaylarının öncelikli tercihi olan iktidar partisinde yapılacak anket çalışmalarının adayların belirlenmesinde büyük bir öncelik alacağı belirtiliyor.

Ak Parti’de Anket Vurgusu
25 Ekim 2013 Cuma 12:52

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de aday adaylarının öncelikli tercihi olan iktidar partisinde yapılacak anket çalışmalarının adayların belirlenmesinde büyük bir öncelik alacağı belirtiliyor.Edinilen bilgiye göre şu ana kadar 30 a yakın aday adayının başvuruda bulunduğu Ak Parti’de parti yöneticilerinin kendilerinden icazet almaya çalışan aday adaylarının birçoğuna yapılacak anket çalışmasının adaylık belirlemesinde öncelik taşıyacağı belirtiliyor.

Anket çalışmasına bu kadar önem veren AK Partide asıl hedeflenen nokta seçimler öncesi halkın düşüncesi ve teveccühleri ön plana alınarak karar alınırken bu düşüncelerin göz önüne alınacak olunması.

Bu konuda Profosyonel Anket şirketleri tarafından belli kıssaslar göz önünde bulundurularak gayet ciddi bir çalışma sonucu gerçek bilgilere ulaşılacağı kanaatiyle gerçek sonuca ulaşılacağı biliniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
uçhisarlı - 5 yıl önce
dün uçhisar kasabasında anket yapıldı.
Avatar
TEPKİ - 5 yıl önce
akp nin bu lafina inanmam, milletvekilliği seçimlerinde gördük, ne temayül ne anketler hiç biri işe yaramadi.
Avatar
Uçhisarlı1 - 5 yıl önce
sonuçlar ne çıktı bilen varmı ?