banner421
banner461
banner195

Ak Parti’de Bayramlaşma

Yerel Seçimler sonrasında görevinden istifa eden Kazım Sunar ve yönetiminin ardından göreve atanan M. Ali Tanrıver ve beraberindeki yönetimin ilk bayramı Ramazan bayramı olacak.

 Ak Parti’de Bayramlaşma

banner143
banner134

 Ak Parti’de Bayramlaşma

NEVŞEHİR(MHA) Yerel Seçimler sonrasında görevinden istifa eden Kazım Sunar ve yönetiminin ardından göreve atanan M. Ali Tanrıver ve beraberindeki yönetimin ilk bayramı Ramazan bayramı olacak.

Ak Parti il başkanlığından edinilen bilgiye göre Parti’de bayramlaşma bayramın ilk günü 12.00-14.00 Saatleri arasında gerçekleştirilecek. Ak Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri A. Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İlçe ve Belde belediye başkanları, Teşkilat mensuplarının yer alacağı bayramlaşma programında Partililer de yer alacak.

Geçtiğimiz bayramlarda olduğu üzere İktidar partisi olması nedeniyle ilimizde en çok ilgi gören bayramlaşma programı olması beklenen Ak Parti’deki bayramlaşma programının ardından buradakilerin büyük bir bölümünün Valilik-Belediye Bayramlaşma programına katılmaları da bekleniyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ZAHIRE PAZARI - 4 yıl önce
ölene kadar a k p
Avatar
alacasarlı - 4 yıl önce
yenı il baskanımıza basarılar dılıyorm yolu acık olsun