banner461
banner195

AK Partide Keyifler Yerinde

Nevşehir’de tarihinin en fazla oyunu alan ve üç milletvekilini yeniden kazanan AK Parti’de keyifler yerinde. 3 Gündür Partililerin hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Milletvekilleri ve Teşkilat Yöneticilerinin yüzleri gülüyor.

AK Partide Keyifler Yerinde
04 Kasım 2015 Çarşamba 12:48

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de tarihinin en fazla oyunu alan ve üç milletvekilini yeniden kazanan AK Parti’de keyifler yerinde. 3 Gündür Partililerin hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Milletvekilleri ve Teşkilat Yöneticilerinin yüzleri gülüyor.


İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’in odasında Partilileri ağırlayan AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Partililerden gelen talepleri de alıyorlar.

Partinin giriş kapısından itibaren Vekillere çeşitli taleplerini ileten Nevşehirli Vatandaşların zaman zaman milletvekilleri ile fotoğraf çektirdikleri de gözleniyor.

Öte yandan seçim zaferinin sevincini yaşayanlar arasında il başkanı Mehmet Ali Tanrıver ile Merkez ilçe başkanı Salih Açıkgöz’de var. Onlarda Partinin Nevşehir’de elde ettiği zaferi Partililerle kutlamaya devam ediyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.