banner461
banner195

AK Parti'de Yeni Yönetim Hala Açıklanmadı

Ak Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver, hafta sonunda kamuoyuna açıklanacağını belirttiği il yönetimini henüz açıklayabilmiş değil.

AK Parti'de Yeni Yönetim Hala Açıklanmadı
26 Haziran 2014 Perşembe 17:33

banner143
banner134

 Yönetim Hala Açıklanmadı

NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver, hafta sonunda kamuoyuna açıklanacağını belirttiği il yönetimini henüz açıklayabilmiş değil.

Hatırlanacağı üzere Ak Parti il başkanı Tanrıver, kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan bir heyeti kabulü esnasında kendisine yönelttiğimiz il yönetiminin ne zaman belirleneceği konusundaki sorumuza hafta sonunda il yönetiminin belirleneceğini ve kamuoyuna da bu konuda gerekli bilginin aktarılacağını söylemişti.

Ankara’da düzenlenen başkanlar toplantısına katılan il başkanı M. Ali Tanrıver’in il yönetimini henüz açıklamaması çeşitli eleştirileri de beraberinde getirdi. İl Başkanının yeni yönetim oluşturma konusunda bir takım sıkıntılarla boğuştuğu iddiaları son birkaç gündür gündemde.

Tanrıver, bazı eski isimlerinde yer alması muhtemel yeni il yönetiminin genç, dinamik bir yönetim olacağını belirtmişti. Ak Partinin yeni il yönetiminde özellikle eski yöneticilerden kimlerin yer alacağı ise kamuoyunun merak ettiği konuların başında geliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet yerdi - 4 yıl önce
sayın mehmet ali bey yönetimi seçmesi kolay ama atanan hiç bir başkan atayanların istedikleri yapamam diyemez.onun için atama bekliyor
Avatar
acıgöllü - 4 yıl önce
bakalım acıgöllü birisi yönetimde olacakmı acıgöle ne kadar deger veriliyor göreceğiz