banner461
banner195

Ak Partiden Aday adaylığını resmen açıkladı

Nevşehirli Saygın İş Adamlarımızdan Sanayici Adnan Çalışkaner, 2015 yılının Haziran ayında yapılacak olan Genel Seçimde AK Parti’den Nevşehir Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Ak Partiden Aday adaylığını resmen açıkladı
20 Kasım 2014 Perşembe 20:11

banner143
banner134
Aday Adaylığında bulunacağını ilk kez Nevşehir Siyasi Gündemin nabzını tutan www.fibhaber.com a açıklayan Çalışkaner,“ Bu bir demokratik yarış ve bu toprakların bir evladı olarak doğduğum ve doyduğum memleketime hizmet etmek için talibim.Ak Partiye gönül veren bir kişi olarak bu sürecin tüm aday adaylarına ve partimize hayırlı olmasını diliyorum. Sonuçta bu bir hizmet yarışıdır” dedi.

İş Adamı Adnan Çalışkaner, AK Parti'den Milletvekili aday adayı olduğunu FİB Haber Merkezimize resmen açıkladı.

Yaklaşan 2015 Genel Seçimler öncesinde, Nevşehirli Saygın İş Adamlarımızdan Sanayici Adnan Çalışkaner Ak Parti'den aday adayı olacağını duyurdu. 

NEVŞEHİR'DE ADAY ADAYLIĞINI İLK AÇIKLAYAN İSİM OLDU

2015 yılının Haziran ayında yapılacak genel seçim öncesinde AK Parti’ de hareketlilik başladı. AK Parti’de bir çok isim Milletvekilliği için nabız yoklarken, ilk adaylık açıklaması Nevşehirli Sanayici İş Adamı Adnan Çalışkaner’den geldi. Çalışkaner 2015 yılının Haziran ayında yapılacak olan Genel Seçimde AK Parti’den Nevşehir Milletvekili aday adaylığını açıklayın ilk isim oldu.

“SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ SİYASETTEN GEÇİYOR”

Nevşehir'in saygın ve sevilen isimleri arasında yer alan Adnan Çalışkaner, milletvekili aday adaylığıyla ilgili  www.fibhaber.com a yaptığı açıklamasında “Sorunların çözümü siyasetten geçiyor.Hem genel , hem yerel siyaset ,hemde yeni anayasa çalışmalarına katkı verme düşüncesiyle böyle bir karar almış bulunmaktıyım.Hayırlı olsun “ifadelerini kullandı.



Tüm dost ve arkadaşların destek ve dualarını beklerim...
Saygılarımla.''


Adnan ÇALIŞKANER

 

şeklinde mütevazı bir duyuru yaparak aday adayı olacağını duyurdu.

Nevşehir de sevilen,sayılan,değerli bir şahsiyet olan Sayın Adnan ÇALIŞKANER Beye çıktığı bu yolda başarılar dileriz.


Adnan Çalışkaner Kimdir ?

1 Ocak 1962 de Nevşehir’de doğdu. Sanayici ve iş adamı. Babasının adı Mehmet annesinin adı Fevziyedir. Eğitim hayatına Nevşehir’ de başlamıştır ve Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde okumaktadır. İş hayatına 1981 de Nevşehir Altınökçe Branda ve Tente Sistemlerini kurarak başlamıştır. Degişik projelerle ilklere imza atarak Nevşehir’ in gelişip güzelleşmesine katkıda bulunmuştur.
Ak Parti Nevşehir kurucu üyelerinden olup 2002-2006 yılları arasında Ak Parti il yönetiminde Parti içi Demokrasi Hakem Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır. İngilizce ve Arapça bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.





Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
... - 3 yıl önce
Nevşehir i bilen taniyan bir aday bu göreve layık destekliyoruz
Avatar
Nevşehir - 3 yıl önce
Gariban dostu, halkdan biri.. Helal olsun
Avatar
Ahmet özmen. - 3 yıl önce
Yolun acıkolsun.
Avatar
yolcu - 3 yıl önce
Hayırlı olsun inşallah siz sahip çıkarsınız Nevşehir e belki.koca havalimani satılıyor kimseden ses yok.gerci gene ertelendi 23 ocaga ama alan yok karsiz zorla satıp kayseriyi baş müdürlük yapacaklar.200kadar memur da gidecek esnafada yazık
Avatar
Tayfun ELDEŞ - 3 yıl önce
Aranılan kriter çalışkanlık, dürüstlük, ve helal haram ayrımı ise bence Adnan bey tam anlamı ile vekilliği hak eden bir Nevşehirli Yüce Allah yolunuzu açık etsin
Avatar
Mehmet yalçın - 3 yıl önce
Cenabı Allah hayırlı uğurlu eylesin. Yolun açık olsun
Avatar
Nevşehir - 3 yıl önce
Çokkk güZelll olmuş Nevşehir'i bi yerlere getirecek insanlara ihtiyaç var
Avatar
demokratik hakkı - 3 yıl önce
ancak genel merkezin ilimizdeki aday adayları belli bile değilken şimdiden adaylar netlik kazanmaya başlamıştır. ebubekir bey ve murat bey tekrar aday gösterilecek olup, aslen gülşehirli olan, partide ve bürokraside büyük bir ağırlığı olan tecrübeli bir isim geliyor. şimdiden bilgilerinize sunulur