banner461
banner195

AK Parti’den Eğitim-Bir-Sen’e Hayırlı olsun ziyareti

Ak Parti il ve merkez ilçe başkanları ile birlikte yönetim kurulu üyeleri Memur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti’den Eğitim-Bir-Sen’e Hayırlı olsun ziyareti
08 Aralık 2014 Pazartesi 19:49

banner143
banner134
 9 Kasım 2014 tarihinde Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen olağan genel kurul sonrasında hatırlanacağı üzere Mustafa Özdemir ve beraberindeki yönetim kurulu yeniden göreve getirilmişti. 

Ak Parti İl Başkanı Av. M. Ali Tanrıver, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Tevfik Ekici ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Özdemir ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine yeni dönemde başarılar diledi. 

Genel Kurulun hayırlı olması temennisinde bulunan AK Parti İl Başkanı M. Ali Tanrıver, “Genel Kurulun hayırlı olması temennisinde bulunuyorum. 

Allah utandırmasın inşallah. Yönetim kurullarımızdaki tüm arkadaşlarımızla beraber yeni dönemin Eğitim-Bir-Sen camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Daha önce bu yönetimlerde görev almış tüm arkadaşlara da bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum” dedi. 

Bu görevin bir bayrak yarışı olduğuna dikkat çeken Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, Yaklaşık 6 yıl önce eğitimcilerin desteğiyle bu göreve geldiklerini ve bundan sonra da ilimizde eğitim seviyesinin daha da gelişmesi için çaba sarf edeceklerini dile getirdi.

Özdemir”09 Kasım 2014 tarihinde yapmış olduğumuz genel kurulumuzda yeniden göreve getirildik. Yönetime iki arkadaşımızın takviyesiyle göreve devam ediyoruz. 

Ak Parti hükümetleri tarafından Milli eğitim pek çok konuda ilerledi. Pek çok Avrupa ülkelerinden ileri düzeydeyiz. Bu gelişmenin kaydedilmesi için bizlerde üzerimize düşeni yapacağız” diye konuştu. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
öğretmen - 3 yıl önce
körler sağırlar birbirini ağırlar....bu haberlere itibar eden varmıdır acaba.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
ak,,, partiye duyuru devlet kendi çalışan elemanına eşit davranamıyor, aynı odada çalışan, aynı ortam ve şartlar biri memur biri işçe rada dünya kadar maaş farkı var emeklilikte gene aynı, akp de öncekiler gibi çıktı,,, heyyyhat