banner461
banner195

AK Partiden Nevşehir’de Sürpiz Aday Beklentisi

Yerel seçimler yaklaştıkça Nevşehir’de siyaset kulisleri hareketleniyor, gözler özellikle Nevşehir de Belediye Başkanlığı için AK Parti, MHP ve CHP’nin aday göstereceği isimlerde…

AK Partiden Nevşehir’de Sürpiz Aday Beklentisi
14 Aralık 2012 Cuma 21:25

banner143
banner134

 Son seçimlerde Hasan Ünver ile son iki yerel seçimlerde Nevşehir Belediye Başkanlığı koltuğunu kaptırmayan AK Parti’de, Ünver’ın bu dönem aday gösterilip gösterilmeyeceği kesinleşmiş değil. Konu hakkında AK Parti Genel Merkezi yürüttüğü Yerel Seçim anketleri ışığında AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan’ın Ünver ile ilgili kararı bizzat kendisinin vereceği biliniyor.

 

AK Parti 2004 ve 2009 Yerel seçimlerinde Hasan Ünver ile devam etmesinin ardından önümüzdeki dönem Yerel seçimler için Ünver’i aday gösterip göstermeyeceği ise merak konusu.

 

Ünver’in AK Parti den aday gösterildiği son 2009 yerel seçimlerde açıkcası karşısına son anda bir genç girişimci Oğuzhan Köylü dışında Aday adayı çıkmamasına rağmen 2014 Yerel seçimlerinde AK Parti de Nevşehir Belediye Başkanlığı için Yerel Seçimler için Aday adaylığı konusunda daha şimdiden bir çok kişinin isimleri kamuoyunda konuşulmaya başlandı bile.

 Bakalım 2014 deki Yerel Seçimlerde Nevşehir Belediye Başkanlığında Hasan Ünver'i 3.kez görebilecekmiyiz? Yoksa AK Parti Yeni SÜPRİZ bir isim mi belirleyecek bunu hep birlikte göreceğiz.

Öte yandan AK Partinin Yerel Seçimlerde Hacıbektaş,Ürgüp,Derinkuyu ve Kozaklı ilçelerinde Aday olarak kimleri gösterecekleri de merakla takip ediliyor.

 

Acıgöl , Avanos ve Gülşehir İlçelerinin Belediye Başkanları ise bu konuda en rahat olan yerler olarak dikkat çekiyor.

 Öte yandan Nevşehir de diğer muhalif siyasi Partiler içinde MHP ve CHP ninde şimdiden parti kulislerinde Aday belirleme çalışmaları yürüttükleri ve önümüzdeki Yerel Seçimlere en makul bir isim üzerinde durdukları ifade ediliyor.

Fibhaber.com’un edindiği bilgiye göre,Önümüzdeki Yerel Seçimlerinde Nevşehir için çok renkli günler bizi bekliyor.Tüm Gelişmeleri sıcağı sıcağına Nevşehir'in sesi ve İnternet Gazetesi FİB Haber.Com da bulabilirsiniz.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan atlı - 6 yıl önce @HÜSEYİN KARACA
yağcılarda inecek var.........yalakalar sizin gibiler degilmi böyle ....eri şehrin başına bela eden....tepe tepe hayrını görün.
Avatar
HÜSEYİN KARACA - 6 yıl önce
nevşehir belediye başkanı zaten belli, sayın başkanımız hasan ünver in nevşehir tarihindeki gelmiş geçmiş en iyi belediye başkanı olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. nevşehirlinin ve ak partinin adayı yine hasan ünver olacaktır. siz diğer partileri araştırın, acaba hasan ünverin karşısına çıkaracak adayları varmı??? hasan ünver en az yüzde 60 ile tekrar başkanımız olacaktır inşallah....
Avatar
nevşaarli - 6 yıl önce
ben başkan ünver yerine nevşehirli aday olmasını istiyorum
Avatar
Ayhan toplu - 6 yıl önce
eger nevşehir belediye başkanlığı için bir isim çıkaramazssa eğer zaten nevşehir de siyasetin bittiği gündür ..demekki analar lider bir kişi yetiştirmiyor doğurmuyor demektir
Avatar
mahmut topsever - 6 yıl önce
allah başımızdan eksik etmesin böyle dürüs ve halk adamını
Avatar
vatandaş - 6 yıl önce
....... bir şey olmaz.
Avatar
Ali Kahraman - 6 yıl önce
başbakan bizzat verecekmiş kararını? allah allah !! nasıl değerli bir adammış bu hasan ünver vay beee... yutturun yutturun bu nevşehir halkı herşeyi yutar nasılsa... kamuoyuna o şekilde pompalayıp büyütün bu adamı bakalım. herşeyden önce nevşehirli olsun da gelsin bu halkın karşısına.
Avatar
damat - 6 yıl önce
süpriz aday yeni bir yabancı damatmı? nevşehi̇rde ak parti̇den kim olsa kazanir