banner461
banner195

AK Partili Başkan Adayı Güleç’ten Gazetemize Ziyaret

Nevşehir in Avanos ilçesine bağlı Özkonak kasabasına AK Partiden Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayan Hasan Güleç FİB Haber Merkezine tanışma ve nezaket ziyaretinde bulundu.

AK Partili Başkan Adayı Güleç’ten Gazetemize Ziyaret
30 Mayıs 2013 Perşembe 13:28

banner143
banner134

 AK Partiden Özkonak Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayan Hasan Güleç açıklamasında; Hatırlanacağı üzere 2002 den bu tarafa Ülkemize sayısız hizmetler yapan ve yapmaya devam eden AK Parti den 2009 yılı yerel seçimlerinde aday adayı olmuştum.

AK Partimizin Ülkemize yaptığı hizmetlerden bir parça da Özkonak kasabamızı nasiplendirmek ve saygıdeğer Halkımıza hizmet etmek için;2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Allah nasip eder Halkımızda teveccüh gösterirse tekrar AK Partiden Özkonak Aday Adayıyım dedi.

Nevşehir ve bölgenin güçlü sesi FİB Haber.Com u yakından takip eden biri olarak çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyorum dedi.

FİB Haber Genel Koordinatörü Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Nevşehir in en gözde kasabalarından Özkonak kasabamız ve şahsınız adına aday adaylığınızın hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor başarılar diliyoruz dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ÖZKONAKLI - 5 yıl önce
seni başkan olarak görmek istiyoruz. hayirli olsun başkanim.
Avatar
Görmek isteriz(cik) - 5 yıl önce
ozkonak kasabamızda sizi baskan olarak görmekten mutluluk duyarız. kasabamızın sizin gibi genc dinamik ve ileri yönelik olan bir kisinin bize baskan olarak hizmet etmesini sizi orda görmek istiyoruz.
Avatar
ahmet - 5 yıl önce
yakışır özkonak sana,sende özkonağa hayırlı olsun başkanım
Avatar
VATANDAŞ - 5 yıl önce
hayırlı uğurlu olur inşallah başkanım yolun açık olsun özkonaklı senin gelmeni bekliyor.
Avatar
semihh - 5 yıl önce
hayırlı olsun hasan bey.. nargile içmesini biliyormusunuz..?