banner461

AK Partili Gençler Kongreye Gidiyor

AK Parti Gençlik Kolları Nevşehir’de 4. Olağan Kongresini yapacak. 08 Şubat 2015 Pazar günü saat 11.00’de Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşecek olan kongrede mevcut Başkan Mustafa Rauf Yanar tek liste ile seçime girecek.

banner503
AK Partili Gençler Kongreye Gidiyor
28 Ocak 2015 Çarşamba 11:29

banner143
banner134
 AK Parti Gençlik Kolları Nevşehir’de 4. Olağan Kongresini yapacak. 08 Şubat 2015 Pazar günü saat 11.00’de Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşecek olan kongrede mevcut Başkan Mustafa Rauf Yanar tek liste ile seçime girecek.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, yaptığı açıklamada, 2014 yılında devir aldığı Gençlik Kolları’nın, 4. Olağan Kongre sonrası Nevşehir’de hedef büyüteceğini söyledi.

Gençlik yapılanmasının siyasette önemine vurgu yapan Yanar: “Gençler bizim için önemlidir, partimizde gençlik kolları yapılanmasına oldukça önem vermektedir. Bu yüzden hedeflerimizi daha da büyüterek yeni Türkiye yolunda gençlerimizin ufkunu açmaya hedefliyoruz” dedi.

Ak Parti’de kongre sürecinin Gençlik Kolları kongreleri ile devam ettiğini de ifade eden Başkan Yanar; “15 Eylül 2014 itibariyle başlayan kongre sürecimizde öncelikli olarak ana kademe ilçe kongrelerimizi, İl kongremizi, akabinde ilçe kadın ve gençlik kolları kongrelerimizi gerçekleştirdik. Bütün ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine görevlerinde başarılar diliyorum. Adeta bir şenlik ve demokrasi şöleni halinde gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz 4. Olağan İl Gençlik Kolları kongremize Genel Merkezimizden de katılım bekliyoruz. Ben bütün teşkilat mensuplarımızı ve Nevşehirli hemşerilerimizi aileleri ile birlikte kongremize davet ediyorum. Kongremizin akabinde Haziran ayında yapılacak milletvekilliği seçimlerine yenilenmiş güçlü bir gençlik kolları kadro ile girmeyi hedefliyoruz. Bu kadrolarımızla sonucunda İlçe teşkilatlarımız, İl teşkilatlarımız, Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımız ile uyum içerisinde çalışacak yönetim oluşacaktır. Bizler Nevşehir’in Ak Gençleri olarak her zaman görevimizi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
kongreye gitse ne olacak tek aday gene seçilecek değişen birşey olmayacak gene kendi işlerini hallettirecek!
Avatar
gelecek - 5 yıl önce
geleceğin milletvekili maşallah rauf bey ekibine sahip çık seni çok yukarıya taşıyacaklar.
Avatar
cancan - 5 yıl önce
cahil insanlar böyle düşünür vatandaş gel sen aday ol gittinde yokmu dediler
Avatar
Nasihat - 5 yıl önce
Kıymetli gençler sizden olmayanlarıda sevin... Yaptığınız icraatları süreklilik içerisinde yapın ki vatandaş işlerinizi görsün
Avatar
deli vehpi - 5 yıl önce
vatandaş sen 1 yılda nevşehirde ki değisimi görmedin galiba memleketimizin gençlerinin yaptığı hizmetlerden aldığı dualardan bi habersin çamur at izi kalsın taktiğini bi bırakın artık
Avatar
NEVSEHİRLİ - 5 yıl önce
vatandaş sana sesleniyorum şimdiye kadar hangi işin düştü de halledilmedi anca laf atıp dalşasanız.
Avatar
adamin biri - 5 yıl önce
hiç bir isi yapmıyorlar üstlerinden atıyorlar isi yok bu böle dedi olmazmis gibicesine salliyolar milleti partiye laf eden yok zaten sadece başındakilere laf vermiş vatandaş burda yani kısaca kendi tanıdıklarının isini görüyorlar demek istemiş standart particilik yani
Avatar
gülşehirli - 5 yıl önce
herzaman basın önünde poz vermekten başka ne işe yararsınız milletin önünde poz verin selam