banner461
banner195

AK Partili Gençlerden Çat Kapı

Ak Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanlığı'nın geleneksel haline getirdiği Ramazan paketi yardımı kapsamında Nevşehir'de belirlenen ihtiyaç sahibi vatandaşlara yapılan hizmet bu yıl da yoksul ve yardıma muhtaç aileleri sevindirdi.

AK Partili Gençlerden Çat Kapı
25 Temmuz 2014 Cuma 23:22

banner143
banner134

 Nevşehir AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığının yaptığı çalışma ile durumu iyi olmayan  ailelere erzak paketi dağıttı.

 Ramazan ayının rahmet,  paylaşma,  bereket ve yardımlaşma ayı olduğunu belirten AK Parti Gençlik Kolları Nevşehir Başkanı Av.Mustafa Rauf Yanar; “ İhtiyaç sahibi olup durumunu kimselere paylaşmayan vatandaşlarımıza erzak dağıtımı yapıyoruz...Yine Ramazan ayı boyunca İnsanımızla iftar açmak onlarla beraber olup sohbet edip sorunlarını dinleyip çare bulmaya çalışıp dertleşmek bizlere ayrı bir huzur veriyor.

Nevşehir de her yıl sürdürdüğümüz bu proje her sene olduğu gibi bu senede devam ettiriyoruz. Bizler komşusu aç iken tok yatan insanlar olamayız. Ayrıca AK Parti olarak her sene olduğu gibi bu sene de İlimizde Ramazan ayında yardımlarımızı sürdürüyoruz. Ben bu vesile ile Ramazan ayının ülkemizin birlik ve beraberliğini daha da pekiştireceği günler olmasını temenni ediyorum” dedi.


Ramazan ayının önemine değinen Nevşehir AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Av. Mustafa Rauf Yanar;” Rahmet ve bereketiyle her yeri kuşatan mübarek Ramazan ayını idrak ettiğimiz bu günlerde tüm halkımızın kıldıkları namaz,tuttukları oruç ve ettikleri dualarımızın kabulünü Yüce Rabbimden diliyorum. “ dedi...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şov - 4 yıl önce
bi kerede allah için şov yapmayın
Avatar
MAHIR GEZMIS TUZKOYLU - 4 yıl önce
neyin karsiligi icin? vatandasa balik verme balik tutmasini ogretiniz mesur ata sozlerimizden vatandasi boyle sadaka kulturune alistirip ondan sonra istediginiz gibi yonetmeyi birakin artik. vatandas as ,is bekler ey kalkinma partililer
Avatar
Yardımlaşmak Dinin Gereğidir - 4 yıl önce
müslümanin müslüman kardeşi̇ne yardim etmesi̇ni̇ i̇slam di̇ni̇ emreder.eğer yardımlaşmak şov yapmaksa herkesi şov yapsın.bunu hangi siyasi parti mensupları yaparsa yapsın takdir etmek gerekir.önemli olan hakkın rızasını kazanmak.
Avatar
Ne şovu - 4 yıl önce
Elini sen de cebine at da, şen de şov yap aslanım.. Ne kıskanç bir memleketiz..