banner461
banner195

Ak Parti'li Gizligider'den 17 Aralık Soruşturması Değerlendirmesi

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider 17 Aralık Operasyonuna ilişkin şu açıklamalarda bulundu...

Ak Parti'li Gizligider'den 17 Aralık Soruşturması Değerlendirmesi
28 Aralık 2013 Cumartesi 20:56

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider, 17 Aralık'ta başlayan siyaset karşıtı operasyonun, bölgede ve Ortadoğu’da hızla büyüyen Türkiye’nin küresel bir oyuncu olmasını istemeyen mihrakların bir komplosu olduğunu söyledi.

 "Son 11 yılda bölgede ve Ortadoğu'da hızla büyüyen Türkiye'nin bu büyümesi birilerini rahatsız etti. Türkiye bütün bölgenin mazlum halkının yanında olmayı kendine şiar seçti. Türkiye, dünyanın neresinde bir mazlum var ise onların taleplerini kulak ardı etmedi. Türkiye'nin bölgedeki gücünü hazmedemeyen mihraklar, içerde çok ciddi komploların peşine düştü. Herhangi bir yerde yolsuzluk söz konusu ise kesinlikle 10 senedir üzerine gittiğimiz gibi yinede gideriz. Eğer biz 10 yılda yolsuzlukla mücadele etmemiş olsaydık halkın cebinden çıkan ve değişik kesimlere giden eski parayla 642 katrilyon lira tasarruf edemezdik. Türkiye, 10 yılda faizlerden 642 katrilyon tasarruf ederek halkın bu paralarını yine halkımızın yaşadığı köylerinin altyapılarına harcadı. Eğer biz yolsuzluklarla mücadele etmemiş olsaydık iktidara geldiğimizde 300 milyar dolar olan yıllık gayrisafi milli hasılayı bugün 800 milyar dolara, kişi başına düşen geliri de 3 bin dolardan 11 bin dolara çıkaramazdık. Biz iktidara geldiğimizde 3 'Y' olan yolsuzluk, yasaklar ve yoksullukla mücadele ettik. Biz bunu yaparken Türkiye büyüdü, güçlendi, bölgede ve dünyada etkin bir oyuncu, küresel bir aktör oldu. Ama bu birilerinin işine gelmedi.

Nitekim içeride veya dışarıda bazı mihraklar komplo kurmaya kalkıştı. Her zaman olduğu gibi bizler önce Yaradanın takdirine sonrasında halkımızın iradesine ve teveccühlerine inandık.

AK Parti olarak biz ne Papatya falından ne tombaladan çıkmadık. Milletimizin İradesini hep kutsal sayarak onların efendisi değil Hizmetkarı olduk.

Elhamdulillah, Halkımız Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Erdoğan'ı ve partimizi her zaman olduğu gibi her zamankinden daha büyük bir muhabbetle kucaklayarak destek oluyor ve sahip çıkıyorlar ve her zamankinden daha çok güveniyor...Öyleki Nevşehir den yüzlerce partili partisiz vatandaşlarımızdan destek telefonları geliyor.Herkes herşeyin farkında.Bizlerde her zamankinden daha çok çalışarak bu güvene ve desteğe layık olmaya çalışacağız.


Bizler şuna İnanıyor ve güveniyoruz ki, Güçlü Türkiyemize ve Partimize tahammül edemeyen dünün Tencere tavacıları yine bugünün aynı kişilerce yürütülen tüm oyunlarını ve planlarını her zaman olduğu gibi Yüce Milletimiz Sandıkta bozacaktır. Ve en güzel cevabı bunlara Milletimiz 30 Mart 2014 te sandıkta vereceklerdir. Her zaman söylüyorum bunu altına basarak yinelemek istiyorum ; Biz Yeter ki Bir Olalım ,İri Olalım ,Diri Olalım…" diye konuştu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ak partili - 4 yıl önce
helal olsun vekilim bizde sana güveniyor ve inanıyoruz yolun açık olsun allah razı olsun
Avatar
mehmet - 4 yıl önce
gizligider vekilim sana bu yakışırdı açıklaman için tşk ettim durmak yok yol dvam
Avatar
nevşaarlı50 - 4 yıl önce
allah sizleri başımızdan eksik etmesin fib haberi de busüreçteki duruşuyla kutluyorum
Avatar
yusuf kaya - 4 yıl önce
bizler inanadık sizde inanın 30 mart yerel seçimiyle başlayacak seçim sürecinde genel seçimde ve cumhurbaşkanı seçimlerinde gereken dersi biz vereceğiz
Avatar
dikkat - 4 yıl önce
lütfen artık yeni bi dönem başlıyor. sayın gizli gider herekese bu dönemde dikkatli davranmak, etrafındaki insanların usulsüz iş yapmalarına müsade etmemek gerekiyor. lütfen etrafındakilere dikkat et
Avatar
YİĞİT VEKİLİM - 4 yıl önce
nevşehirin öz veladı türkiyenin en genç vekilelrinden hukukçu dürüst ve dümdüz içimizden biri daha ne istiyoruz her başkan sizin gibi her vekil sizin gibi keşke olsa.rabbim emekleerinizi zayi çıkarmasın ak partinin apak veki̇li̇ bu mi̇llet si̇i̇znle gurur duyuyor...
Avatar
geç bunları - 4 yıl önce
madem öyle; ergenekonda, balyozda, diğer tüm soruşturma ve davalarda görev yapan savcı-hakim iyiydi de, erdoğanın yakın çevresi gündeme gelince mi aynı hakim-savcı tu kaka? değneğin ucu size değince meydanlarda yargıya veryansın etmek diktatörlüktür.hitler bile yargıya güvenmişti.şimdi sızlandığın yasal düzenlemeleri 3-5 yıl önce sizler yapmıştınız.şimdi niye şikayet edersiniz?siz şikayet etme durumnda değil çözüm bulma mevkisindesiniz. bana göre daha eşeğin büyüğü geride.iş akp'nin tepesindekilere dayanınca şikayet edecek halkı da bulamayacaksınız, zaten o zaman ortada akp falan da kalmayacak.kaçacak delikleri şimdiden hazırlayın. kolay gele hemşerim!!
Avatar
metin hoca - 4 yıl önce
bu açıklamayı yapmak için 10 gün mü bekledin?????