banner461

Ak Partinin En Genç Neferlerinden

Yerel seçimlerde Ak Parti kazandığı belediye sayısı açısından yine en önde yer aldı. Ancak kaybedilen ilçe ve beldelere bakıldığında ise Ak Partinin bu yerel seçimlerden ciddi yaralar aldığını düşünenlerin sayısı hiç az değil.

banner503
 Ak Partinin En Genç Neferlerinden
28 Haziran 2014 Cumartesi 18:12

banner143
banner134

 Ak Partinin En Genç Neferlerinden

NEVŞEHİR(MHA) Yerel seçimlerde Ak Parti kazandığı belediye sayısı açısından yine en önde yer aldı. Ancak kaybedilen ilçe ve beldelere bakıldığında ise Ak Partinin bu yerel seçimlerden ciddi yaralar aldığını düşünenlerin sayısı hiç az değil.

Ak Parti seçimlerde 2 dönem kazandığı Avanos ilçesini CHP’ye, 1 dönem MHP’den kazandığı Gülşehir belediyesini yeniden bu partiye, yeniden kazanılmasına çok büyük olasılık tanınan Kozaklı belediyesini yine Milliyetçi Hareket Partisine kaptırmıştı. CHP’ nin elinden kazanılan Ortahisar Belediyesini de kaybeden Ak Partide seçimlerin ardından en çok sorulan sorulardan biri 2 dönem Avanos belediyesinde sürdürülen başarının ardından belediyenin kaybedilmesiyle birlikte teşkilatlarda herhangi bir değişimin yaşanıp yaşanmayacağı oldu.

Nevşehir’in en genç ilçe başkanları arasında yerini alan Serkan Feralan ve beraberindeki yönetimde seçimlerin ardından herhangi bir değişim yaşanmadı. Bu durum partinin Avanos ilçesinde seçimin kaybedilmesinde teşkilatın bir sorumluluğunun bulunmadığı olarak yorumlandı.

Görevi başında bulunan Ak Parti Avanos İlçe Başkanı Serkan Feralan ve beraberindeki yönetimin şimdi en büyük hedefi 10 Ağustos 2014 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde İlçeden en yüksek oy oranını Ak Partinin Cumhurbaşkanına kazandırmak olacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kozakli - 6 yıl önce
Hic de kazanilmasi olasılığı yüksek olmayan kozakli nın kaybedilecegini sagir sultan duymustu ama birileri duyamamis goz gore gore kozakli kayip edilmiş ama malesef kimseden hesap sorulmuyor adeta odullendiriliyorlar
Avatar
AVUKAT - 6 yıl önce
körükçünün yaninda konu mankeni̇ gi̇bi̇ poz veren arkadaş kaybedi̇nce sorumluluğa ortak olma erdemi̇ni̇ ni̇ye gösteremi̇yor.soyadina bakinca zaten si̇yaseti̇n artik ai̇le i̇şi̇ olduğu anlaşiliyor ama bütün i̇lçelere ayni soyadda ki̇mseleri̇ başkan yapsaniz da sonuç deği̇şmeyecek i̇lk gelen i̇lk gi̇decek
Avatar
Veysel Duru - 6 yıl önce
yerel seçimlerdeki hezimet genel seçimde de birilerine fatura edilecek faturayı ödeyecek ilk kişi de bu arkadaşla aynı soyadı taşıyor