banner461
banner195

AK Partinin Göçmen Kuşları

Seçime 4 ay kala özellikle AK Partide bu seçimde hangi göçmen kuşların Milletvekilliği aday adaylığı için Nevşehir’i hatırlayacakları merak konusu.

AK Partinin Göçmen Kuşları
22 Ocak 2015 Perşembe 18:57

banner143
banner134

 Seçime 4 ay kala özellikle AK Partide bu seçimde hangi göçmen kuşların Milletvekilliği aday adaylığı için Nevşehir’i hatırlayacakları merak konusu. O isimlerden ilki Vahit Özdemir oldu. Eski Konsolos Özdemir’e “Madem Memleketin Nevşehir, bilirmisiniz memleketinin ne sorunları var, bilirmisin Memleket insanının ne sorunları var” denildiğinde acaba ne yanıt verir merak konusu. Görünen o ki, her dönemde olduğu gibi bu dönemde de AK Partiden daha çokkkkkkkkkkk göçmen kuşları Vekil aday adayı göreceğiz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
turk - 3 yıl önce
burada olanlardan ne gördük ki siz burda bir tane allah razı olsun vekilim diye bi yorum okudunuzmu
Avatar
memleketimize hizmeti olsunda - 3 yıl önce
tecrubeli durust vede faydali bir isim olsunda varsin gocmen olsun. hasan unver nevsehirli bile degil. ama memleketimize hizmet etti vede durust bir kisilik.
Avatar
pasif olmasindansa - 3 yıl önce
maliye bakani mehmet simsek yurtdisindan geldi batman mvekili oldu sonrda maliye bakani yaptilar batman çağ atladi diger ornek calisma bakani faruk celik adam urfali bile degil ordan milletvekili yaptilar urfaya cok katki sagladi̇. daha nice ornekler veri̇lebi̇li̇r. boyle faydali̇ olcaksa varsin gocmen olsun
Avatar
bilen? - 3 yıl önce
sorunlari bilen cozecekmi sanki. hangi sorunumuzu cozmusler. nevsehirden mv yapmalarina bile gerek yok aslinda.
Avatar
şeyma - 3 yıl önce
Rasim arı diye biri var adam tam bir at cabbazı