banner461
banner195

Ak Parti'nin ilk aday adayı Mustafa Arıkan oldu

Ak Parti'nin Nevşehirin Gülşehir ilçesinde ilk aday adayı Mustafa Arıkan oldu...

Ak Parti'nin ilk aday adayı Mustafa Arıkan oldu
09 Ekim 2013 Çarşamba 18:08

banner143
banner134

 Ak Parti'nin Gülşehir İçin ilk aday adayı Mustafa Arıkan oldu

            Gümüşkent'in mevcut belediye başkanı Mustafa Arıkan, Ak Partiden aday adayı başvurusunda bulundu. Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Salman'a resmi evrakları vererek, Ak Parti'nin ilk aday adayı başvurusunu gerçekleştiren Arıkan, bin bilsek te; bir bilene danışmak kaydıyla Gülşehir halkına hizmet vereceklerini kaydetti.

             Arıkan'ın resmi başvurusunu kabul eden Ak Parti Gülşehir İlçe Başkanı Kadir Salman, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak  yerel seçimlerinde ilk ayay adaylık başvurusu yapan Gümüşken Belediye Başkanı Mustafa Arıkan'ın başvurusunu kabul ettiklerini söyledi. Aldıklar ilk başvurunun Gülşehir'e, Ak Parti ve kendisine hayırlı olması dileğinde bulunan Salman,  bu yarışta Arıkan'a başarı dileğinde bulundu.  

            Aday adaylık başvurusu sonrası açıklamalarda bulunan Mustafa Arıkan, Gülşehir'de mevcut yapılan çalışmaların üzerine daha fazlasını koymak için Gülşehir Belediye Başkanlığına talip olduğunu söyledi.

            Gülşehir'i çağdaş bir belediyecilik anlayışıyla daha ileri bir seviyeye taşıyarak, yaşanır bir ilçe haline getirmek için geçmiş tecrübe ve deneyim birikimi ile Gülşehir halkına hizmet vermeye talip olduklarını kaydeden Arıkan, açıklamasında şu sözlere yer verdi:

            " Bizim kimsenin makamında, mevkiinde gözümüz yok. Gülşehir'in geleceğini yeniden yapılandırmak için bu göreve talip oldum. İnşallah partimiz yetkili kurulları bize görev verir ve Gülşehir halkı seçer ise, Gülşehir'e en iyi hizmeti vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Gülşehir'in yapılan yapılmayan sorunları yakından takip ediyor, çok iyi biliyorum ve hala araştırma içerisindeyim. Gülşehir için yapacaklarımızı aday olduktan sonra halkımızla paylaşıp, birlikte çözeceğiz. Halkla el birliği içinde olup ilçeyi yeniden inşa edeceğiz. Bu işleri yaparken halkımızla birlikte, halktan kopmadan beraberlik içinde binde bilsek, bir bilene danışmak kaydıyla hep beraber başaracağımıza inanıyorum. Gülşehir için en iyisinin olması dileği ile  herkese saygılar sunuyorum. Kazananın Gülşehir olması temennisi ediyorum."dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gümüşkentli - 5 yıl önce
Gümüşkent aşığı bi başkan (!) Size gümüşkentin muhtarlığı yakışır.. bir çivi dahi çakmadan kaç dönemdir belediye başkanısınız bide gülşehiri mahvetmeyin. Ama dahada önemlisi Akparti karşıtıydınız şimdi herkesten iyi Ak partili olmuşunuz. Allah herkesin kalbine göre versin..
Avatar
tat kamil - 5 yıl önce
Bir bilene danışmayı iyi bilen sayın başkan gümüşkentte kime ne danıştınız bugüne kadar makam mevki diye kaderine bıraktınız köyü bu hallere getirdiniz şimdide köy umrunuzda değil gülşehire niyetleniyorsunuz bu veballeri hakkı ödeyemezsiniz..
Avatar
berat - 5 yıl önce
memleketi köye ve mahlelere cevirdiniz siz hic düşündünüzmü ben ne hizmet verdimde onun için aday oluyorum yemezler artık akp rüzgarıda kalmadı kendini baştan bi tart da ondan sonra adayım de mustafa arıkan bey ümüt balak bey siz ne yüzle aday oluyorsunuz memleketinizi bitirdiniz şimdide gülşehirimi bitirecek siniz yedirmezler
Avatar
mahalleli - 5 yıl önce
gümüşkent kasabası bildiğim kadarıyla mahalle oldu,bir kasaba mahalle olmuşsa , başarısızlığın suçu oranın eski ve yeni yöneticilerindedir, anlayan anladı,,
Avatar
adam - 5 yıl önce
işte paçasını düzeltememiş gülşehir i düzelteceğim diyor, en güzeli gülşehir i yeniden m.h.p ye teslim etmektir.
Avatar
gümüşkent,li - 5 yıl önce
yolun açık olsun büyük başkan birileri körse ben ne yapayım
Avatar
GÜLŞEHİRLİİİİİİİİİİİİİİİİİİİCCC - 5 yıl önce
bu yorumu yazanlari okudumda şöyle sizler hak ediyorsunuz kötü yönetilmeye bir inat uğruna halen akp diye tutturuyorsunuz sanki salandayi başbakan tayip yönetecek sizler demiyormuydunuz biz tayipe oy veriyoruz diye sizlere müstehak boşa şimdi laf salataliği yapmayin
Avatar
KARTELİ - 5 yıl önce
aranan kan mustafa arikan