banner461
banner195

AK Parti’nin kitap kumbarası kampanyasında 15 bin kitap toplandı

AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı tarafından bir süre önce başlatılan Kitap Kumbarası kampanyası ile ilk etapta toplanan 15 bin kitap AK Parti Genel Merkezi’ne gönderildi.

AK Parti’nin kitap kumbarası kampanyasında 15 bin kitap toplandı
17 Nisan 2015 Cuma 23:59

banner143
banner134
 AK Parti Nevşehir İl Teşkilatı tarafından  bir süre önce başlatılan Kitap Kumbarası kampanyası ile ilk etapta toplanan 15 bin kitap AK Parti Genel Merkezi’ne gönderildi.

AK Parti Nevşehir İl Sosyal İşler Başkanı Aydın Başol yaptığı açıklamada,  son yıllarda azalan kitap okuma alışkanlığının özellikle çocuk ve gençler arasında daha yaygın hale getirilmesi amacıyla  AK Parti Genel Merkezi Sosyal İşler Başkanlığı’nca  81 İlde Kitap kumbarası kampanyası başlatıldığını belirtti.

Bu çerçevede  Nevşehir’de de bu kampanyanın  başarılı bir şekilde sonuçlanması için tüm parti teşkilatlarıyla uyumlu bir çalışma içerisine girdiklerini söyleyen Başol, kampanya döneminde Nevşehir merkez başta olmak üzere ilçe, belde ve köylerden kampanyaya ciddi katkılar sağlandığını belirtti.

Başol, kampanyaya karşı gösterilen ilgiden büyük bir memnuniyet duyduklarını dile getirerek şöyle konuştu; “  Çocuklarımıza ve gençlerimize kitap okuma alışkanlığının kazandırılması yönünde sosyal sorumluluk projesi olarak da hayata geçirilen Kitap Kumbarası kampanyamız büyük bir ilgi gördü. Kısa süre içerisinde toplanan 15 bin civarındaki kitabı ülke genelinde dağıtım yapılması amacıyla AK Parti Genel Merkezi Sosyal İşler Başkanlığımıza gönderdik. Kampanyamıza bir gönüllü duyarlılığı içerisinde kitap temin eden, kitapları toplayan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Başol, AK Parti İl Başkanlığı, kitap kumbarası kampanyasının 5 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edeceğini sözlerine ekledi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakkı - 3 yıl önce
Hay maşallah kutular büyüyo devamlı
Avatar
Filinta mustafa - 3 yıl önce
Teşkilat Çalışıyor Serhat Sami Fatih Aydın Edip Murat . Ve niceleri yeni Türkiye yolunda eşlerinden işlerinden fedakarlık ediyorlar . Bilen bilir bilmeyen kendi gibi bilir!!!! EAn okunurken Ocakta ya Allah Bismillah diyerek bağırıp camiye gitmeyen anlamaz !!!! Bu milletin derdiyle dertlenen ülkücü gel sende gel bu ak davaya. Bakma yalana dolana karalama kampanyalarına. Düşün 2001 krizlerini 5 Nisan'ları 28 şubatları
Avatar
hakan ekin - 3 yıl önce
aman dıkkat bunlara ayakkabı kutusu falan olurda
Avatar
ocaklı - 3 yıl önce
Heee din sizin tekelinizde zaten bi siz müslümansınız bak ne demiş adam kutular büyüyo o kadar müslümansan açıkla kutuyu çık söyle bi müslüman bin liralık bardaktan su içmez diye bizim genel merkezimizde 50 kuruşluk bardakla su içiliyo bilmem anladın mı çok değerli müslüman
Avatar
sırrı - 3 yıl önce
Filinta yine ben sana sadece soru soracam sende internetten hazine müsteşarlığının resmi sitesine girip bakacan ve buraya yazacan 2001 de dolar ne kadardı dış borç ne kadardı artı 28 şubatta hükümet kimdi ve 5 nisan kararlarının yarar ve zararlarını yazar mısın ilave olarak ocaktaki gençleri yaftalıyosun birisi hakkını helal etmese ki etmiyodur ahiretin berbat olur artı senin siyaset bilmeden yapmaya çalışma azmini de tebrik ediyorum