banner461
banner195

Ak Parti'nin Yeni Nevşehir İl Başkanı Belli Oluyor ... - Son Dakika-

Ankara kulislerinden edinilen bilgiye göre AK Parti’nin yeni il başkanı yarın belli oluyor....

Ak Parti'nin Yeni Nevşehir İl Başkanı Belli Oluyor ... - Son Dakika-
11 Haziran 2014 Çarşamba 22:17

banner143
banner134

Hatırlanacağı üzere AK Parti Genel Merkezi tarafından geçtiğimiz Pazartesi günü altı isim Ankara’ya davet edilmiş ve bu isimler ile Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu görüşmüştü.  

AK Parti Genel Merkezi tarafından bu kez ise dört isim Ankara’ya davet edildi. Pazartesi günü AK Parti Genel Merkezi’ne davet edilen Fahri Korucu ve Serhat Sonugelen ikinci kez Ankara’ya davet edildi.

Ankara da yarın (12.06.2014) son istiare için çağırılan isimleri özel olarak www.fibhaber.com İnternet gazetemiz açıklıyor:

Yarın Ankara da görüşmeye davet edilen işte o  isimler;

Baro Başkanı Av. Fahri Korucu
Serhat Sonugelen
Av. Mehmet Ali Tanrıver
Edip Avşar 

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı İçin İki Sürpriz Aday

AK Parti Genel Merkezi tarafından Fahri Korucu ve Serhat Sonugelen dışında iki sürpriz ismin çağrılması ise gündeme bomba gibi düştü. 

AK Parti Genel Merkezi’ne Fahri Korucu ve Serhat Sonugelen dışında bu defa Av. Mehmet Ali Tanrıver ve AK Parti İl Yönetiminde görev alan Edip Avşar isimleri de davet edildi.

AK Parti Genel Merkezi geçtiğimiz Pazartesi günü, Salih Açıkgöz, Fahri Korucu, Fatih Güneş, Ahmet Efe, Mustafa Erdoğan ve Serhat Sonugelen davet edilmişti.

AK Parti Genel Merkezi tarafından bu defa ilk görüşmelerden sonra Baro Başkanı Fahri Korucu ve Serhat Sonugelen ikinci kez davet edildi. Avukat Mehmet Ali Tanrıver ve Edip Avşar ise ilk kez genel merkeze davet edilerek,yarın ki  İl Başkanlığı için görüşmelere katılacaklar. 

KANAAT ÖNDERİNE KANAATLERİ SORULDU
 AK Parti İl Başkanı’nı belirlemek için Nevşehir Milletvekilleri, AK Parti Kayseri Milletvekili ve Nevşehir İl Koordinatörü Yaşar Karayel,  il ve ilçe teşkilatlarında kamuoyu yoklaması yaptı. 

NEVŞEHİRLİ İŞADAMLARI VE STK’LARA DA SORULDU...

Öte yandan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ,Ticaret Borsası, işadamları ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de görüşleri alındığı bildirildi.


YENİ EKİP GÜÇLÜ GELİYOR

Yeni belirlenecek olan İl Başkanı için AK Partili önemli isimlerin desteğini aldığı kaydedildi. AK Parti Yeni Nevşehir İl Başkanının Cumhurbaşkanı adaylarının açıklanmasından önce il yönetimini oluşturacağı bilgisi edinildi.

KÜSKÜNLERİ PARTİYE TOPLAYACAK

Bir hafta içinde dümenin başına geçmesi beklenen AK Parti Nevşehir İl Başkanının parti de küskünler diye tabir edilen bir kesimi yeniden partiye katacağı öğrenildi. Yeni İl Başkanının yönetimde tecrübeli isimlerin yanında genç başarılı isimlere de yer vereceği kaydedildi. 

RAPOR HAZIRLADI

FİB Haber Merkezi kaynaklarından edindiği bilgiye göre il başkanlığı için ismi geçenler hakkında rapor hazırlandı. Bu adayların özel yaşamları, ticari ilişkileri, kirli işler içinde olup olmadığı tek tek rapor edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Adaletsizlik - 4 yıl önce
Arkadaş doğru söylüyor asli beyi seçmeme sebebleri neymiş dahamı zengini bulmuşlar diplomayı söyleyemezler üniverstilelire taş çıkartırdı madem öyle ilçebaşkanı nasıl yaptılar belli daha zengini bastırmış
Avatar
Yazıklar olsun - 4 yıl önce
Salih açıkgöz ü istemedilerse o parti bitmiştir hakkını yediler yazıklar olsun seçimdeki çalışması başarısı ortadaydı üye yaptığı sayı öylesine demekki ak partiyede menfaat işi ön plana çıkmış
Avatar
Turgay sener - 4 yıl önce
Seçilecek kim olursa olsun cumhurbaskanligi seçimi dahil onumuzdeki seçimlerde daha sert bir feto grubuyla carpisacaktir unutulmasin diye soyluyorum bu seçimleri farz edinki sanki deplasman maçını 1-0 kazandık evinizdeki maçı daha kontrollu ve dikkatli olunması gerekiyor ;yani bu zaman gazetesi dağıtan ların elbet listesi mevcut eğer onları kaybettiler se koy kasaba ilçe il bazında sorulsun öğrenilsin şu an bunlar pusuda ; bunlar vücuttaki zararlı Mikroplara benzer vücut direnci duserse kendilerini gösterirler aman DIKKAT !
Avatar
Başkanlara bak hizaya gel uluer daha zengindi onu yapsaydınız - 4 yıl önce
Hiç biride seçimin hareketli zamanında yoktu demekki çalışanın da bi önemi yokmuş Kazım başkan bu 4 ismide cebinden çıkarırdı Ebubekir efendi seçimler birgünlük değil senide dürerler Kazım beyi harcadınız yazık yazık
Avatar
Ak Parti Nevşehir - 4 yıl önce
il başkanlığı koltuğunun ağırlığını ve partimizin temsilini layıkıyla yapacağına inandığımız fahri korucunun seçilmesini isabetli buluyoruz
Avatar
siyasi yorumcu atakan - 4 yıl önce
ali ihsan parlatan başkanlığa yakın adaylardan bilginiz olsun. fahri bey ebu bekir bey'in ortağı olduğundan olmayacak. yeni anayasa süreci olmadığından artık avukat kökenli siyasetçilerde olmayacağa benzer. dikkat edin ummadık taş baş yarar.
Avatar
SUPRİZ VAR! - 4 yıl önce
adı geçen tüm adayların dışında hiç konuşulmayan bir süpriz isim var, kim acaba!!!!
Avatar
Ak adalet - 4 yıl önce
Salih Efendi'nin neden olamadığını nevşehir adliyesindeki dava dosyalarına bakıldığında herkes anlar.Yetim hakkı yiyenin bu partide işi yok