banner461
banner195

AK Partinin Zaferi Türkiye’mize Ve Nevşehir’imize Hayırlı Olsun

1 Kasım seçim sürecinde Nevşehir’de AK Parti’nin en büyük kadın destekçisi olarak göze çarpan Makbule Atlı, Nevşehir halkına AK Partiye yeniden 3 Milletvekilini kazandırdıkları için teşekkür etti.

AK Partinin Zaferi Türkiye’mize Ve Nevşehir’imize Hayırlı Olsun
03 Kasım 2015 Salı 12:34

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA)  1 Kasım seçim sürecinde Nevşehir’de AK Parti’nin en büyük kadın destekçisi olarak göze çarpan Makbule Atlı, Nevşehir halkına AK Partiye yeniden 3 Milletvekilini kazandırdıkları için teşekkür etti.

AK Parti milletvekili aday adayı Makbule Atlı, “Seçim çalışmalarında AK Partili kadılarımızla durmak yok çalışmak gerekir dedik, Çalıştık Bütün Ak Partiye oy verenlere, bu partiye Emeklerini esirgemeden çalışan Millet Vekillerimize, Belediye Başkanımıza, Ak Parti il başkanımız, İlçe Başkanımız Ak parti Gençlik kollarına, Ak Parti Kadın kollarına, Nevşehir halkına çok teşekkür ediyoruz. Ev ziyaretlerinde Ak parti Türkiye genelinde ve Nevşehir’de birinci parti olacak diye inanmıştık, halkımızın oyları ile zaferi gördük bu zafer Türkiye’mize, Milletimize, Nevşehir halkına, hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.