banner461
banner195

AK Parti'ye Ses Getirecek Katılım

2014 Mart ayında yapılması planlanan Yerel Seçimler öncesinde özellikle AK Partiye geçmesi beklenilen bazı Belde Belediye Başkanları olduğu siyasi kulislerine bomba gibi düştü...

AK Parti'ye Ses Getirecek Katılım
28 Mayıs 2013 Salı 22:32

banner143
banner134

2014 Yerel Seçimleri öncesinde AK Partiye olan sempatileri ile tanınan, MHP'li Tatlarin Belediye Başkanı Hilmi Biltekin, Demokrat Partili Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit ve MHP den istifa ederek Bağımsız olarak görevini sürdüren Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar'ın AK Partiye geçmelerinin artık an meselesi olduğu iddia ediliyor...

Başarılı çalışmaları taraflı tarafsız herkesimin takdirini toplayan ve halkın tabanıyla olan güçlü iletişimleri ve güçlü bağıyla isimleri Beldeleriyle anılan Belediye Başkanlarının önümüzdeki günlerde Başkent ankara da Grup Toplantısında bizzat Başbakan Erdoğan ın Rozetleri takmasıyla AK Partili olmalarına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu arada AK Partiye geçmeyi arzulayan başka Belediye Başkanlarının olduğuda belirtiliyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
şimdiden hayırlı olsun
Avatar
KAĞAN - 5 yıl önce
seçi̇ldi̇kleri̇ yerlere i̇hanet edi̇p seçmenleri̇ni̇ satan si̇yasetçi̇lerden kendi̇leri̇nden başkasina fayda sağlamazlar.koltuk meraklilarinin yollari açik olsun di̇yemeyeceği̇m.
Avatar
KAVAK - 5 yıl önce
ak partiye ses getirecek diye baslik atmisiniz bence bu basligi atmadan kasaba halkiyla bi gorusseydiniz ses getirelim derken ses kesmesinde.
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
bu koltuklar bu partide kazanılmadı herkese gücü miilet verir burada sıkıntı koltuk sevdası değil miilet sevdası