banner461
banner195

AK Partiye Sürpriz Aday Adayı

10 Şubat 2015 tarihinden itibaren özellikle bürokratların istifasını vererek Milletvekili aday adaylığını açıklamasıyla birlikte aday adayı sayısının hızla artacağı gözlenen AK Parti’de yeni bir sürpriz aday adayının ismi kamuoyunda konuşuluyor.

 AK Partiye Sürpriz Aday Adayı
05 Şubat 2015 Perşembe 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 10 Şubat 2015 tarihinden itibaren özellikle bürokratların istifasını vererek Milletvekili aday adaylığını açıklamasıyla birlikte aday adayı sayısının hızla artacağı gözlenen AK Parti’de yeni bir sürpriz aday adayının ismi kamuoyunda konuşuluyor.

AK Partinin son dönemlerde hukukçu isimlere aday sıralamasında öncelik vermesiyle birlikte AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adaylığını düşündüğü öğrenilen Av. Salih Çiçekli’nin önümüzdeki günlerde bu konuda kararını vereceği belirtiliyor.

Aday adaylığı konusunda yakın eş ve dostlarının yanında Parti genel merkeziyle de istişarelerde bulunduğu belirtilen aslen Nevşehir, İstanbul’da meslek hayatını sürdüren Av. Salih Çiçekli’nin 10 Şubat 2015 tarihinden sonra aday adayı olacak isimleri de gözden geçirerek milletvekili aday adaylığını açıklaması bekleniyor.

1975 Yılında Nevşehir’de doğan Av. Salih Çiçekli, ilk, orta ve Lise öğrenimini Nevşehir’de tamamladıktan sonra 1999 Yılında Ankara Hukuk Fakültesinden mezun oldu. İngiltere’de hukuk ve dil eğitimi alan Çiçekli, 2005 Yılına kadar Nevşehir’de mesleki hayatını sürdürdü. Halen İstanbul’da meslek hayatını sürdüren AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı olması beklenen Av. Salih Çiçekli, yerli ve yabancı birçok şirketin hukuk danışmanlığının yanı sıra belgesel yapımcılığı da yapıyor. Çiçekli evli ve 2 çocuk babası.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
IŞIK - 3 yıl önce
işığı gören geliyor hadi hayırlısı.
Avatar
kaptan - 3 yıl önce
Koşuşun koşuşun para var vekillik var ömür boyu rahat yaşam var ne hikmesse secim zamanı nerede nevşehirli var ortaya cıkıyor yatırım olunca herkes kacıyo ithal varsa oyda yok
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
git hemşehrim işine bak avkatlıgını yap bugüne kadar nevşehire ne hizmet ettinde aday oluyorsun
Avatar
mehmet - 3 yıl önce
Hiç işimiz yokta bunumu seçeceği z istanbuldan gel aday ol Işıge bak arkadadas
Avatar
Turızmci - 3 yıl önce
Bu memlekette hep avukat mı Seçilecek bi de turizmci seçelim
Avatar
tepekoylu - 3 yıl önce
Gelsin tabi ya
Avatar
sarı çizmeli - 3 yıl önce
nevşehirde ikamet eden adaylar istiyoruz. çantacı tabir edilen bugün var yarın yok vekiller istemiyoruz.kariyerden daha önemlisi hizmet aşkı ve çalışkanlıktır.
Avatar
insan - 3 yıl önce
istanbul sevdasına davalarını bile yarım bırakıp giden arkadaşlar şimdi vekillik sevdasına pek milliyetçi olmuşlar pes doğrusu...